Přípravka U11
23/09/2019

TJ Sokol Libiš A : FK Pšovka Mělník 1 : 19

Také ve druhém zápase podzimu jsme soupeře výrazně přehráli. Oproti minulému zápasu jsme ale již od začátku hráli fotbalově. Snažili jsme se o nahrávky a kombinaci a když se podařilo, vytvářeli jsme si časté šance. Soupeřův brankář měl hodně zákroků a hodně našich šancí chytil, ale i přesto skóre rychle narůstalo a na konci byl z naší šatny opět vítězný pokřik. Výsledek vypadá velmi jednoznačně, ale soupeř si také vytvářel šance a několikrát nebezpečně ohrozil naší branku. Dobrý výkon Nikyho Oršulíka v bráně však znamenal jen jeden inkasovaný gól. Zápas se velmi vydařil Ondrovi Vlastníkovi, který se pětkrát sám trefil a na dalších pěti gólech se podílel nahrávkami.

Sestava: Niky Oršulík, Katka Najmanová, Ondra Vlastník, Luky Pavlík, Felix Frýdl, Nikola Harantová, Maty Buzalka, Kuba Vašek

Góly: 1:0 krátce po začátku otevřela skóre Nikola Harantová; 2:0 po rohu Lukáše Pavlíka se trefila z první opět Nikola; 3:0 a stejná dvojice se postarala i o další trefu-Luky Pavlík nahrával a  Nikola završila čistý hattrick; 4:0 Kuba Vašek prostrčil přesně na Nikolu, která opět trefila; 5:0 Ondra Vlastník vykličkoval mezi dvěma obránci a tvrdou střelou skóroval; 6:0 Ondra Vlastník tvrdě z dálky vystřelil, brankář jen vyrazil a nejrychleji byl u míče Luky Pavlík, který dorazil; 7:0 Ondra Vlastník prošel od půlky hřiště a tvrdou střelou nedal brankáři šanci; 8:0 Katka Najmanová přesnou nahrávkou našla Ondru, který také dosáhl hattrick; 9:0 Maty Buzalka si zpracoval nahrávku od Felixe a pohotově vystřelil; 10:0 Luky Pavlík se přesně trefil z trestného kopu; 11:1 Maty Buzalka prošel po straně a z úhlu prostřelil brankáře; 12:1 Maty přesnou nahrávkou mezi obránci našel Ondru , který sám před brankářem nezaváhal; 13:1 asi nejhezčí fotbalová akce zápasu – Ondra podržel míč a když na něj vystartovali obránci, patičkou přihrál Matymu, který byl sám před bránou, trefil a také oslavil hattrick; 14:1 dlouhý výkop od Nikyho Oršulíka si zpracoval Maty a nadvakrát prostřelil brankáře; 15:1 po nahrávce od Ondry Vlastníka se trefil Felix Frýdl; 16:1 kluci si vyměnili role-Felix nahrával a Ondra si připsal již pátou trefu. 17:1 Ondra nahrál Kubovi Vaškovi, který umístěnou střelo k tyči překonal brankáře; 18:1 další nahrávku od Ondry proměnil Felix Frýdl; 19:1 Luky Pavlík vystřelil, brankář vyrazil a Kuba Vašek pohotově vrátil míč do brány a uzavřel účet dnešního zápasu.