Přípravka U11
28/09/2019

FK Čechie Kralupy : FK Pšovka Mělník 8 : 6

25. 9. 2019

V Kralupech jsme odehráli zajímavý zápas proti vyrovnanému soupeři. Bojovali jsme, snažili jsme se, ale soupeř nás tentokrát přehrával přesnými nahrávkami, kterými se dostával do přečíslení a do šancí. Naopak nám se rozehrávka nedařila a naše nahrávky často směřovaly na kopačky soupeře. I přesto jsme se bojovností dostávali do šancí, ale chybělo nám i střelecké štěstí a nějak se nám nedařilo trefovat bránu. V prvním poločase se soupeř dostal do dvougólového vedení, ale po dvou standardních situacích se dvakrát trefil Niky Oršulík a srovnali jsme. Soupeř šel opět do vedení a my jsme znovu dotahovali. Poločas jsme prohráli 3:4. Hned v úvodu druhé půle Kuba Vašek srovnal na 4:4, ale pak jsme nechali soupeře skórovat třikrát a tento náskok jsme již do konce nestáhli.

Sestava: Felix Frýdl, Katka Najmanová, Kuba Dau, Kuba Vašek, Ondra Vlastník, Pavel Sirůček, Tadeáš Walter, Maty Buzalka, Niky Oršulík

Góly: 1:0-Čechie; 2:0-Čechie; 2:1 – Niky Oršulík po autu od Tadeáše Waltera; 2:2 – Niky Oršulík z první po rohu od Pavla Sirůčka; 3:2-Čechie; 3:3 – Kuba Vašek po nahrávce dopředu od Ondry Vlastníka; 4:3-Čechie; 4:4 – Kuba Vašek napadal rozehrávku soupeře, získal míč a trefil přesně; 5:4-Čechie; 6:4-Čechie; 7:4-Čechie; 7:5-Kuba Vašek opět úspěšně zachytil rozehrávku brankáře soupeře a nadvakrát jej prostřelil; 8:5-Čechie; 8:6-střelu Kuby Vaška brankář neudržel a nejrychleji byl u míče Tadeáš Walter, který dorazil do sítě.

foto ze zápasu na :  http://cms.fkpsovka20097.webnode.cz/fotogalerie/