Přípravka U11
24/10/2019

FK Pšovka Mělník : TJ Sokol Libiš 12 : 4

Proti Sokolu Libiš jsme zakončili podzimní část sezóny – a konec to byl vítězný. Snažili jsme se o kombinační hru již od rozehrávky s brankářem. Přes občasné nepřesnosti se to dařilo, ale v útočné fázi už kombinace trochu vázla. Často se pokoušíme projít individuálně i proti přesile obránců než bychom si pomohli nahrávkami. Pokud jsme se i v útoku občas o kombinaci pokusili, vedlo to k pěkným akcím a také ke gólům.

Sestava: Niky Oršulík, Katka Najmanová, Felix Frýdl, Lukáš Pavlík, Pavel Sirůček, Tadeáš Walter, Jakub Vašek, Ondra Vlastník, Kuba Dau

Góly: 1:0 Ondra Vlastník zachytil rozehrávku brankáře a otevřel skóre; 2:0 nákop z velké dálky od Ondry Vlastníka před brankářem skočil a skončil v síti; 3:0 Niky Oršulík přesným a dlouhým výhozem našel Jakuba Vaška, který prostřelil brankáře; 3:1 Libiš; 4:1 Felix Frýdl prošel po straně a přihrávkou našel před bránou Jakuba Vaška, který trefil; 5:1 Jakub Vašek doběhl výkop od Nikyho Oršulíka a přehodil vybíhajícího brankáře soupeře, Kuba završil hattrick a Niky si jako brankář připsal druhou gólovou nahrávku; 6:1 Kuba Vašek byl při střelecké chuti a po samostatné akci tvrdou střelou nedal brankáři šanci; 6:2 Libiš; 7:2 autové vhazování prodloužil hlavou před bránu Pavel Sirůček a Kuba Vašek se nejrychleji zorientoval mezi obránci a opět mířil přesně;  8:2 po přesné nahrávce před bránu od Tadeáše Waltera se trefil Pavel Sirůček; 9:2 Ondra Vlastník našel dlouhou nahrávkou Felixe Frýdla a Felix prudkou střelou z ostrého úhlu prostřelil brankáře; 10:2 Lukáš Pavlík prošel s míčem po straně a z úhlu trefil přesně; 11:2 Felix Frýdl po samostatné akci z blízka prostřelil brankáře; 12:2 náš poslední gól padl po asi nejhezčí akci – Ondra Vlastník obešel obránce a nahrál do běhu před bránu Kubovi Vaškovi, Kuba si obhodil brankáře a do prázdné uzavřel náš brankový účet; v závěru zápasu se ještě dvakrát trefil soupeř a snížil na konečných 12 : 4.