Přípravka U11
23/09/2019

TJ Sokol Libiš B U11 – FK Pšovka U10 10:8 (6:4)

Sestava: Kučera – Kořenský, Paděla, Plašil, Kettner, Tvrdík, Dolejš, Jindráček, Nedvěd

Branky: 4x Plašil, 2x Dolejš, 2x Jindráček

 

S Libiší jsme odehráli v letošní sezóně první utkání, ve kterém jsme měli reálnou šanci na vítězství – ale kluci si budou muset ještě počkat a svůj výkon zase vylepšit, aby to stačilo. Líbilo se mi, jak se kluci dokázali rychle dostávat do útoku (několik přihrávek útočníkům do běhu bylo velmi povedených). Co nám naopak nešlo, byla hra obránců s míčem, když byli otočení k vlastní bráně. Kluci si to často místo nalezení volného místa (to bývá většinou na stranách hřiště) namířili přímo na střed – přímo k Tondovi a dvoum útočníkům soupeře.

Ještě musíme vylepšit naše rozehrávky od branky – Tonda měl velkou volnost a v 8 z 10 případů se rozhodl míč nakopnout na útočníky. To je samozřejmě taky možnost, jak překvapit soupeře, ale pokud to budeme dělat pořád, tak se na to protihráči připraví a míč nám vždycky seberou nebo aspoň ukopnou.

Mile překvapený jsem by z individuálních výkonů několika hráčů – Kůča se zase zlepšil v chytání i mluvení, Domino a Doli dokázali hrát velmi pěkně na pozici útočníků, kde byli díky svým střelám nebezpeční pro soupeřovu branku. Šímovi svědčila pozice obránce, ze které dokázal perfektně nahrávat, ale i vyjíždět – těch průniků ale mohlo být i víc 🙂 Pláša ukázal, že umí výborně střílet, ale pořád trochu bojujeme s narážením do protihráčů – nemusím dělat trojitou přešlapovačku, stačí i jedno naznačení tělem ke zmatení protihráče. Pokud to ale jenom běh rovně, žádný lepší soupeř mě za sebe nepustí.

Sportu zdar!