Přípravka U11
04/05/2022

U11: Čechie Kralupy 7+1

FK Čechie Kralupy – FK Pšovka A 4:12 (1:5, 2:4, 1:3)
Sestava: Kupčo – Kotík, Dau, Kuzmyk, Pastyřík, Berkela, Hrubý, Makarenko, Pexa, Moudřík, Štětka.
Branky: 5x Makarenko, 4x Hrubý, 1x Pexa, 1x Berkela, 1x Kotík.

Já jsem asi divnej, nebo nemocnej… ale nevidím na tomhle výkonu příliš pozitiv. Spíš jsem celkem rozmrzelý a napadá mě asi 100 konkrétních věcí, co bylo špatně. V rámci vyváženého zpravodajství se ale pokusím být velice stručný a najít taky něco, z čeho se můžeme radovat. 🙂

Negativa:

1) Dokážeme zkazit i situace, které se na první pohled jeví jako nezkazitelné. Konkrétně mi jde o ty, kde není v okolí vůbec žádný soupeř a my obratem pošleme skákavou přihrávku do autu. Pozor, to není otázka jednotlivců, je to nějaká naše systémová chyba, protože se nám to stává ve všech částech hřiště v naprosto nepředvídatelné okamžiky.

2) Bídná kontrola prostoru a s tím spojený tristní výběr řešení. „Odvaha“ (kterou bych ale já osobně nazval spíš „hloupost“) s míčem u naší brány pod tlakem soupeřů a naopak alibistické přihrávky v okolí soupeřovy brány, kde je naopak tato odvaha a následné překonání soupeře žádoucí.

3) Odskakování od soupeřů a nabídka pro míč. Pořvávat umíme slušně, hnout se ve správný čas do správného místa ale zatím nezvládáme.

Pozitiva:

1) Vynikající individuální výkon Lukyho (ačkoli bod 2 z minulé části hodnocení platí i pro něj).

2) Ukázková akce Kuzmiče s Koťasem, kdy Kuzmič konečně překonal soupeře v prostoru, který něco řešil (u koncové čáry), předložil před branku a Koťas tam důrazně skluzem vlétl a zakončil.

3) Vítězství a dlouhý herní čas (90 minut).

Jsme rádi za tento zápas a jedeme dál. Musíme dále pracovat na přeorientování se na přihrávkový fotbal (v systému 7+1 už to jinak vůbec nejde) s klidem na míči (ale se schopností jej v případě potřeby odmáznout přes půl hřiště) a dobrou kombinací, z čehož potom vystoupí vynikající individuální výkony, jako například ten dnešní Lukyho.

Samozřejmostí musí být 100% soustředění od první chvíle, kdy překročím práh kabiny, až do chvíle, kdy kabinu zase vysprchovaný opouštím. Včetně rozcvičky, včetně penalt, včetně času, kdy jsem na střídačce.

Sportu zdar!