Přípravka U11
09/10/2021

U11 vs Kralupy a Libiš

FK Kralupy 1901 – FK Pšovka B 30:0 (7:0, 10:0, 5:0, 8:0)
Sestava: Bánovčin, Štětka, Berkela, Dau, Šmucr, Rodr, Postl.
Branky: Nikdo. 🙁

Tohle je, řekl bych, skoro až na roztrhání licence. 🙁 Na malém hřišti nerozhodovalo, kolik umím kliček, ani přihrávky do běhu (ty byly neproveditelné). Rozhodovala rychlost běhu, rychlost reakcí, nebojácnost a vůle hrát tak, že mě to trochu bolí (neuhnout soupeři, neuhnout míči). V tom jsme bohužel byli naprosto a zcela žalostní. Pro mě je k zamyšlení, zda nepředat vedení týmu někomu, kdo dokáže v klucích tuhle potřebnou bojovnost (a to samozřejmě i na pozici brankáře!) vnést.

Pochvala patří soupeřům, kteří se po hřišti pohybovali tak, jak bych si to představoval od našeho týmu – rychle a agresivně. A navíc ještě měli ve svém středu 2 fotbalisty.

TJ Sokol Libiš – FK Pšovka A 10:6 (3:1, 2:0, 0:3, 5:2)
Sestava: Pastyřík, Páko, Kuzmyk, Makarenko, Kotík, Berkela, Dau, Bánovčin.
Branky: 3x Bánovčin, 2x Páko, 1x Kotík.

Je mi trochu líto kvůli klukům, že takovéto zápasy prohráváme. Ale loni jsme často vyhrávali, tak se teď musíme naučit i prohrávat. 🙂 Pochvalu dnes zaslouží za své výkony naši provizorní brankáři… myslím, že pokud by byli k dispozici „stálí“ brankáři, o mnoho méně branek bychom nedostali. To ovšem nic nemění na tom, že pokud bychom měli ve svém týmu jednoho brankáře kvalit, jako měl dnes soupeř, ohromně by nám to pomohlo nejen v zápase výsledkově, ale hlavně v tréninku… protože my si prostě musíme zvyknout na to, že už dávno neplatí „co střela, to gól,“ a že kluci, kteří proti nám chytají, prostě chytat umí. A bylo by tedy fajn i v tréninku střílet proti „zdi“, která pustí do branky jen opravdu povedenou střelu – ale k tomu si holt musíme naše brankáře nejdřív vytrénovat. 🙂

Tím se dostáváme opět k našemu počínání u soupeřovy branky. Bohužel to bylo (stejně jako před týdnem na Dynamu) špatné a v šancích jsme se nedokázali orientovat natolik dobře a rychle, abychom vstřelili mnohem více gólů.

Celkově ten dojem dlouhodobě není úplně špatný… k tomu, aby to bylo fakt dobré a opravdu se nám dařilo držet celý zápas vysokou laťku výkonu, máme ale bohužel ještě daleko. 🙁

Sportu zdar!