Žáci U13
21/10/2019

FK Pšovka Mělník – SK Český Brod 0:7 (0:3)

Bohužel zápas s Českým Brodem se nám vůbec nepovedl! Velmi špatným výkonem jsme dovolili soupeři, aby si s námi dělal, co chtěl. Bylo to bez pohybu a nadšení. Jako bychom ještě spali, což zní divně, když jsme hráli v poledne! Minimální počet smysluplných akcí. Převážně to byla nakopávaná dopředu, ale s tím, že soupeř ty naše odkopnuté míče povětšinou sbíral už na naší půlce. Nedůraznost a laxní přístup! V obraně nám to hořelo až neskutečně a hodně jsme to řešili fauly! Což je velmi špatné a nechat soupeři, aby si čtyřikrát proti nám kopnul penaltu, je přímo děsivé. Nefungoval jednotlivec, natož aby jsme fungovali jako kolektiv. Posledních 10 min. v prvním poločase byl trochu náznak, že bychom mohli sehrát ještě zajímavé utkání a soupeře potrápit, ale hned po nástupu do druhého poločasu byla naděje pryč!

Hráči si musí uvědomit, že pokud se nebudou snažit, tak s tímhle přístupem nemáme žádnou šanci na nějaký dobrý výsledek!

Sestava: Kubečka (G), Dvořák (G), Horák, Müller (C), Šoltés, Beňo, Gladiš, Kořenský, Ulrich, Kamínek (C), Hrubý, Bolek, Harantová, Najman