Žáci U13
07/08/2022

U13: SK Střešovice 1911

FK Pšovka – SK Střešovice 1911 3:4 (2:0, 0:2, 1:2)

Sestava: Oršulík – Bondarenko, Paděla, Pexa, Makarenko, Nedvěd (C), Kořenský, Bánovčin, Bensta, Chupryn, Sochor, Kettner, Berkela.

Branky: 2x Nedvěd, Bentsa.

První přípravné utkání nové sezóny ve mně zanechalo rozhodně dobrý dojem, zvlášť s přihlédnutím k našim zkušenostem, kde každá konfrontace s pražskými soupeři byla obtížná. V utkání hraném 3x 20 min jsme začali velmi aktivně, byli jsme běhaví a nepříjemní v napadání. Takže vyrovnaná hra, ve které se objevovali hezké momenty – často povedený přechod do útoku s využitím dlouhého míče, který hroťák dokázal uhrát.

Vzhledem k omezeným možnostem střídání (po Sochyho a Keťasově odstoupení a Koljově příchodu o rekordních 90 minut později) naší hře postupně ubývala energie a už jsme nedokázali hrát tak kompaktně (chvílemi byla mezi obránci a útokem 30metrová mezera, což samozřejmě v naší hře nechceme). Právě útoky do otevřené obrany vedly k většině obdržených gólů.

Individuálně určitě musím vyzdvihnout Ivana, který neúnavně presoval a dařilo se mu dostávat rozehrávku soupeře pod tlak. Dále jsem rád, že Méďovi sedla (i) nová pozice na křídle, kde se snažil chodit přes soupeře a udělat na hřišti nějakej rozdíl. Celkově jsem s individuálními výkony na úvod spokojen a těším se na pokroky, kterých budeme v sezóně dosahovat.

Sportu zdar!