Žáci U13
27/02/2022

ZL: U13 vs SKK Hovorčovice

FK Pšovka – SKK Hovoročovice 2:0 (0:0)

Sestava: Oršulík – Kettner, Walter, Nedvěd, Vihan, Vaňous, Tvrdík, Plašil, Sebella, Dostál, Schoř.

Branky: 2x  Vaňous.

V první řadě pochvala pro Nikouše a Keťase, kteří měli lví podíl na tom, že jsme dnes nedostali „bůra“. Celkově nás soupeř jednoznačně přehrával díky rychlé kombinační hře, a my jsme pořád hasili šance před naší brankou. Jestli dnes můžeme najít nějaká pozitiva, tak je to určitě bojovnost a spolupráce při bránění. Několikrát jsme viděli hezké zajištění ve dvojici a vytlačení soupeře k lajně.

Bohužel po zisku míče jsme byli extrémně nekvalitní. Místo klidné práce s míčem a kombinace třeba se zapojením golmana a otočením hry jsme se zbrkle snažili o průnikovku, která neměla šanci na úspěch. Takže jsme balony hned odevzdávali a byli pod soustavným tlakem. Velmi souvisí s kvalitním převezetím míče, abychom polovinu našich nahrávek nehráli bodlem na dlouhou nohu. V následujícím týdnu se na kombinaci intenzivně zaměříme a hlavně se zkusíme dostat pod větší tlak i ze strany obránců.

Oba góly jsme dali po dlouhých míčích na Matyho, který dokázal utéct obraně. Je to fajn varianta, ale určitě nemůže být jediná, na které chceme stavět naši hru.

Sportu zdar!