U10: Pšovka C vs Byšice B

Třetí zápas "céčka" ve své skupině okresního přeboru, po kterém zůstává tento tým nadále výsledkově stoprocentní.

FK Pšovka C - TJ Byšice B 12:4 (1:2, 1:1, 5:1, 5:0)

Sestava: Jahoda - Christov, Vlach, Štěpán, Bombara, Buchta, Lunzar, Němec, Karban.
Branky: 3x Buchta, 3x Christov, 2x Bombara, 1x Lunzar, 1x Němec, 1x Štěpán, 1x Karban.

Představovali bychom si od všech hráčů našeho týmu mnohem větší herní sebevědomí a odvahu. Ve hře jsme viděli spoustu nejistoty, která vedla ke zbytečným odkopům a nefotbalovým řešením situací. Musíme v tréninku ještě mnohem více a rychleji pracovat s míčem, aby nás nezaskočilo, že jsou proti nám v zápase soupeři a dokonce i bojují.

Postupem času se herní výkon zlepšoval, což se projevilo i na výsledku. Pozitivně hodnotíme zejména aktivitu Matyho Karbana ve druhé polovině utkání - ten byl ostatním příkladem, jak by se to mělo dělat. Nabíhal zprava doleva, podporoval obranu, vyrážel spolu se spoluhráči do rychlých protiútoků. Holt, jestli chceš něco dokázat, nesmíš být líný. :) Super! Velmi dobrý zápas odehrál i Vašek Vlach na pozici obránce - situace obvykle řešil s klidem a bez zbytečných odkopů.

Do dalších zápasů rozhodně chceme zvýšit nasazení a chuť po střílení gólů hned od první minuty. Zároveň chceme u všech našich hráčů VÝRAZNĚ zlepšit schopnost vnímat hru, pohybovat se po hřišti a cíleně kličkováním i přihrávkami hledat ty prostory, které nejsou soupeřem obsazené. Myslím, že náš rekord v tomto zápase byl 2 přihrávky v řadě, což..... není mnoho. :)