Informace o klubu

4_20230124_121104.jpg

FK Pšovka Mělník je tradiční mělnický fotbalový klub. Nabízí možnost sportovního vyžití ve všech mládežnických kategoriích od 3 let věku (miniškolička), přes přípravky a žáky, až po dorosty působící v krajských soutěžích. Týmy mužů působí v krajské I.A třídě a v Okresním přeboru Mělník. Dlouhodobým cílem klubu je zajištění prvotřídního tréninkového zázemí a kvalifikovaných trenérů tak, aby byl tréninkový proces mládeže na nejvyšší úrovni.

Od roku 2022 je FK Pšovka Mělník držitelem licence Sportovní středisko mládeže Okresního fotbalového svazu (SpSM OFS), kterou uděleje Licenční komise FAČR. K získání je potřeba spnit náročné požadavky na počet hráčů, počet a kvalifikaci trenérů, finanční a infrastrukturální zajištení klubu. Věříme, že se nám tuto licenci podaří obahájit i v dalších letech.

Rok založení klubu: 1909

Klubové barvy: bílá, modrá, červená.

Stadion: 150 míst k sezení, 500 míst ke stání