251_20240303_221314.jpg

U11: Vítězství v Zimní lize Loko Vltavín!

Naše starší přípravka projela Zimní ligou včetně závěrečného turnaje jako nůž máslem a bez ztráty kytičky si došla pro 1. místo.

Současný ročník Zimní ligy Loko Vltavín, které se přípravkové týmy Pšovky tradičně účastní, o proběhlém víkednu vyvrcholil závěrečnými turnaji. V kategorii starší přípravky do něho náš tým vstoupil jako suverénní vítěz základní části, kterou zvládl bez jediného zaváhání. Do turnaje si tak přinesl 21 bodů za 7 výher a tříbodový náskok na druhý tým v pořadí, Union Vršovice.

Závěrečný turnaj byl rozdělen do dvou skupin, v nichž se bojovalo o konečné 5. až 8. místo, resp. 1. až 4. místo, a to podle bodového zisku po základní části. Náš tým byl pochopitelně v té druhé zmíněné skupině. Na turnaj jsme přijeli v sestavě: Běhounek R., Běhounek T., Jakeš, Kostecký, Kupčo, Navrátil, Saibic, Šín, Váňa, Vojan.

Výsledky:
FK Pšovka – FK Loko Vltavín U11 3:2
FK Pšovka – SK Union Vršovice 3:2
FK Pšovka – TJ Březiněves 6:0

V utkání s Lokádou jsme si přes těsný výsledek vítězství vcelku pohlídali, to zápas s Vršovicemi byl o poznání vyrovnanější. Březiněvsi jsme pak na závěr nedali žádnou šanci.

Na klucích byla znát zhruba měsíční zápasová pauza, nepodali jsme dnes úplně nejlepší možný výkon. Na druhou stranu snad každý z dnešní sestavy zaznamenal branku, což je potěšující. Celkově náš tým tedy v celém průběhu ZL neztratil ani bod a právem mu patří zlaté medaile a pohár pro vítěze :-)