U13: Mnichovohradišťský SK

Zápas se silným týmem Mnichova Hradiště přinesl "A" týmu mladších žáků první mistrovskou porážku.

FK Pšovka - Mnichovohradišťský SK 3:6 (2:2)

Sestava: Baloušek - Pecka, Pexa (C), Moudřík, Dau, Kuzmyk, Štětka, Vrabec, Makarenko, Janeček, Šmucr.

Branky: Makarenko, Štětka, Kuzmyk.

hodnoceno po shlédnutí záznamu

Tento zápas byl dost odlišný od toho podzimního, kdy nás soupeř mačkal, my jsme dobře bránili a dávali branky z brejků. Nyní jsme byli rozhodně více ve hře a hned v prvních třech minutách jsme měli 2-3 velmi dobré šance, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Naopak první tři góly jsme soupeři darovali v podstatě zadarmo a naivně, např. u druhého mohl Balu vzít míč do ruky nebo nechat dojet za čáru, ale byl z toho zbytečný odkop na soupeřova útočníka.

Tyto chyby nás celkem poznamenaly, protože Balu zalezl do brány a v rozhrávce jsme tak měli o hráče míň, což je obrovský handicap. Spolupráce Pexič-Balu tak byla téměř nulová. Výsledkem bylo množství nakopávaných míčů, protože jsme si nedokázali rozehrát v obranné řadě.

Měřítko snesla naše hra na útočné polovině v prvním poločase, ve druhém už jsme měli problémy s důraznou hrou soupeře, který bránil svůj náskok. Indivudiuálním výkonem zaujali Tony s Kuzmičem uprostřed hřiště.