247_20240207_182505.jpg

Fotbalový ples FKP je za námi

V pátek 2. února proběhl již 5. výroční fotbalový ples našeho klubu.

Páteční večer dne 2. února 2024 na Chloumku patřil pšoveckým fotbalistům a přátelům našeho klubu. V místním Hostinci U České Koruny se konal již 5. ples Fotbalového klubu Pšovka Mělník a všichni zúčastnění se mohli přesvědčit, že Pšováky užije nejen na fotbal, ale i na společensko-kulturní akce.

K tanci a poslechu hráli v regionu populární muzikanti manželé Kindlovi a v průběhu akce došlo i na odvážné představení „pole dance“ či tradiční plesovou tombolu. V rámci ní byly slosovány vstupenky a řada zúčastněných si odnesla zajímavé ceny, které do tomboly věnovali někteří naši sponzoři. Jiní sponzoři pak dodali občerstvení, takže k dobrému pití z místní restaurace bylo i co zakousnout.

Na tomto místě bychom chtěli našim sponzorům poděkovat, jejich podpory si velice ceníme. Jmenovitě společnostem Bill Music Club, Cyklo Erben, Dům u lišky, Izomat stavebniny, Junker, Mekap Bohemia, Občerstvení Čertovka, Párty servis Mělník, Skupina ČEZ, Tereos TTD Mělník, Vernek Koupelny a Zlatnictví Petr Stinka, stejně jako vinařstvím Bettina Lobkowicz, Kraus, Válkovi a Vondrák.

Příští rok se těšíme na shledanou na 6. ročníku pšoveckého plesu!