Program zápasů

20. 5. 2024 - 26. 5. 2024
21. týden

Muži A

FOTBAL HLÍZOVFK PŠOVKA MĚLNÍK
– : –
so 25. 5. 2024 17:00 @ Hlízov, 1.A třída sk. B muži, 28. kolo

Muži B

T.J. Sokol Zálezlice z.s.FK PŠOVKA MĚLNÍK
– : –
ne 26. 5. 2024 17:00 @ Zálezlice, Okresní přebor muži, 24. kolo

U19 - starší dorost

FK Bohemia PoděbradyFK PŠOVKA MĚLNÍK
8:1
včera v 16:00 @ Poděbrady - UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 27. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Rakovník
– : –
ne 26. 5. 2024 9:30 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 28. kolo

U17 - mladší dorost

FK Bohemia PoděbradyFK PŠOVKA MĚLNÍK
7:3
včera v 18:00 @ Poděbrady - UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 27. kolo
STM Vysoká/ FK PŠOVKA MĚLNÍKFC Lobkovice z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 20. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍKSK Rakovník
– : –
ne 26. 5. 2024 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 28. kolo

U15 - starší žáci

FŠ Velký OsekFK PŠOVKA MĚLNÍK
– : –
so 25. 5. 2024 10:00 @ Velký Osek, 1. A třída žáků U15 sk. B, 26. kolo

U13 - mladší žáci

Atletický fotbalový klub Veltrusy, z.s.FK PŠOVKA MĚLNÍK B
– : –
so 25. 5. 2024 10:15 @ Veltrusy, Žáci - mladší Okresní přebor finálová skupina, 11. kolo
FŠ Velký OsekFK PŠOVKA MĚLNÍK
– : –
so 25. 5. 2024 11:55 @ Velký Osek, 1. A třída žáků U13 sk. B, 26. kolo

U11 - starší přípravka

Fotbal Neratovice - Byškovice Bz.s.FK PŠOVKA MĚLNÍK A
– : –
dnes v 17:00 @ TJ Neratovice / UMT, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 8. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK AFK Kralupy 1901,z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 9:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 9. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK BTělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 11:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina G, 9. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK CFC Sokol Ovčáry, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 13:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina I, 9. kolo

U10 - starší přípravka

Fotbal Neratovice - Byškovice Bz.s.FK PŠOVKA MĚLNÍK A
– : –
dnes v 17:00 @ TJ Neratovice / UMT, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 8. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK AFK Kralupy 1901,z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 9:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 9. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK BTělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 11:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina G, 9. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK CFC Sokol Ovčáry, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 13:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina I, 9. kolo

U9 - mladší přípravka

FK PŠOVKA MĚLNÍK AFK Kralupy 1901 A,z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 9:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina G, 9. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK BTělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 11:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina H, 9. kolo

U8 - mladší přípravka

FK PŠOVKA MĚLNÍK CTělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 13:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina I, 9. kolo
FK PŠOVKA MĚLNÍK DFC Lobkovice z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 15:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina L, 9. kolo

U7 - minipřípravka

FK PŠOVKA MĚLNÍK DFC Lobkovice z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 15:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina L, 9. kolo
21_20230421_091009.png