Program zápasů

20. 5. 2024 - 26. 5. 2024
21. týden

středa 22. 5. 2024

FK Bohemia PoděbradyU19 - starší dorost
8:1
včera v 16:00 @ Poděbrady - UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 27. kolo
FK Bohemia PoděbradyU17 - mladší dorost
7:3
včera v 18:00 @ Poděbrady - UMT, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 27. kolo

čtvrtek 23. 5. 2024

Fotbal Neratovice - Byškovice Bz.s.U11 - starší přípravka
– : –
dnes v 17:00 @ TJ Neratovice / UMT, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 8. kolo
Fotbal Neratovice - Byškovice Bz.s.U10 - starší přípravka
– : –
dnes v 17:00 @ TJ Neratovice / UMT, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 8. kolo

sobota 25. 5. 2024

U11 - starší přípravkaFK Kralupy 1901,z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 9:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 9. kolo
U10 - starší přípravkaFK Kralupy 1901,z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 9:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina F, 9. kolo
U9 - mladší přípravkaFK Kralupy 1901 A,z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 9:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina G, 9. kolo
FŠ Velký OsekU15 - starší žáci
– : –
so 25. 5. 2024 10:00 @ Velký Osek, 1. A třída žáků U15 sk. B, 26. kolo
U17 - mladší dorostFC Lobkovice z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 10:00 @ FK Vysoká, Dorost okresní přebor, 20. kolo
AFK VeltrusyU13 - mladší žáci
– : –
so 25. 5. 2024 10:15 @ Veltrusy, Žáci - mladší Okresní přebor finálová skupina, 11. kolo
U11 - starší přípravkaTělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 11:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina G, 9. kolo
U10 - starší přípravkaTělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 11:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina G, 9. kolo
U9 - mladší přípravkaTělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 11:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina H, 9. kolo
FŠ Velký OsekU13 - mladší žáci
– : –
so 25. 5. 2024 11:55 @ Velký Osek, 1. A třída žáků U13 sk. B, 26. kolo
U11 - starší přípravkaFC Sokol Ovčáry, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 13:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina I, 9. kolo
U10 - starší přípravkaFC Sokol Ovčáry, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 13:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - starší Okresní přebor skupina I, 9. kolo
U8 - mladší přípravkaTělovýchovná jednota Slovan Velvary, z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 13:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina I, 9. kolo
U8 - mladší přípravkaFC Lobkovice z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 15:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina L, 9. kolo
U7 - minipřípravkaFC Lobkovice z.s.
– : –
so 25. 5. 2024 15:00 @ Pšovka Mělník, Přípravka - mladší Okresní přebor skupina L, 9. kolo
FOTBAL HLÍZOVMuži A
– : –
so 25. 5. 2024 17:00 @ Hlízov, 1.A třída sk. B muži, 28. kolo

neděle 26. 5. 2024

U19 - starší dorostSK Rakovník
– : –
ne 26. 5. 2024 9:30 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U19, 28. kolo
U17 - mladší dorostSK Rakovník
– : –
ne 26. 5. 2024 11:45 @ Blahoslavova ul., Mělník, KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17, 28. kolo
T.J. Sokol Zálezlice z.s.Muži B
– : –
ne 26. 5. 2024 17:00 @ Zálezlice, Okresní přebor muži, 24. kolo
21_20230421_091009.png