VítVlasák

Správce - eos, web

12_20230127_142745.jpg

Klubová platforma eos

Klub FK Pšovka Mělník používá ke komunikaci klubovou platformu eos, která se skládá z veřejných webových stránek a členské sekce, které je přístupná pouze hráčům (a jejich zástupcům), trenérům a managementu klubu.

V členské sekci vidí každý člen kalendář tréninků a zápasů, informace k platbám, může se omluvit z tréninku, přihlásit se na soustředění a mnoho dalšího. Zkrátka klub na jednom místě!

Do členské sekce se každý člen přihlašuje přes vlastní emailovou adresu a vytvořené heslo, a to buď přes web (eos.fkpsovka.cz), nebo přes mobilní aplikaci "eos pro kluby a komunity" - ke stažení na Google Play a Apple App Store. Kód pro nalezení klubu v mobilní aplikaci: 172 751.

Odkazy na stránky vývojáře s nápovědou k systému:

Jste nováček? Registrujte se online pomocí návodu na stránce Nábor.

Máte jakékoli dotazy? Nedaří se vám přihlásit? Kontaktujte našeho správce klubové platformy Víta Vlasáka, telefonní spojení a mail níže.