Oblečení

Klubové oblečení JAKO

SEKCE VE VÝSTAVBĚ (připravujeme E-SHOP přímo na webu prodejce), očekáváme její zprovoznění v průběhu března 2023.


Dodavatelem klubového oblečení FK Pšovka je německá firma JAKO. Hráči oblékají soupravy modré barvy, trenéři oblékají soupravy černé barvy.

Do objednávky uveďte vždy číslo, které chcete na daný kus potisknout. Pokud ještě číslo soupravy nemáte přidělené, konzultujte ho s trenérem vašeho týmu.

DOPLŇKY - ONLINE FORMULÁŘ

Personalizované doplňky v klubových barvách (čepice, vak, ručník/osuška, termoobal na lahev, minidres) od firmy Merch53. Vizualizace nabízených produktů je součástí formuláře.


DOPLŇKY - KLUBOVNA

Ostatní doplňky (kšiltovky, sportovní ponožky, šály, kulichy) jsou do vyprodání zásob k prodeji v klubovně FK Pšovka.


BAZÁREK

Bude spuštěn na začátku dubna, až začnou přípravkové týmy trénovat venku.

Máte starší vybavení (kopačky, sálovky, chrániče, soupravy), které chcete nabídnout k prodeji/darovat? Využijte zeď  "Bazárek FKP" v členské sekci, kam můžete napsat, co nabízíte. Protože se jedná o především o dětské velikosti, přidali jsme do této skupiny pouze hráče r. 2010 a mladší. Pokud do této skupiny věkem nespadáte a máte o to zájem, kontaktujte správce klubové platformy (Vít Vlasák, 606 905 931), aby vás do skupiny přidal.

Nenoste již prosím tyto věci na hřiště, nemáme kapacitu pro jejich skladování. Děkujeme!

ZTRÁTY A NÁLEZY

Ztráty a nálezy jsou vystaveny v přepravkách v "pártystanu" před kabinami. Týden leží v přepravce k vyzvednutí, pokud se o ně nikdo nepřihlásí, leží týden v přepravce k volnému rozebrání kýmkoli. Pokud tam i přesto zbydou, už je dále neskladujeme.