30_20230212_184456.png

Miniškolička: Hodnocení sezóny

Druhou plnohodnotnou sezónu má za sebou naše Miniškolička. Fungování tohoto týmu jsme se rozhodli pojmout ve volném tempu a zatím se zdá, že to bude fungovat tak, jak si všichni představujeme.

Tréninky probíhaly po celou sezónu 1x týdně a jejich hlavním smyslem bylo nadchnout naše nejmenší fotbalisty pro pohyb a pro hru s míčem. Takže plno pohybových her, plno hraní si s míčem… a samozřejmě všudypřítomný rozvoj rychlosti, síly a obratnosti. Cíl se, myslím, z valné většiny podařilo splnit, a tak si teď můžeme odpočinout a už se pomalu začít těšit na další fotbalové zážitky po prázdninách. Kluci ročníku ročníku 2016 se už zapojí do kategorie U7, kde naváží tréninkem 2x v týdnu, větší disciplínou a větším počtem zápasů. Zkrátka, už to budou velcí kluci!

S kluky ročníku 2017 a mladšími budeme pokračovat v Miniškoličce a dělat společně první fotbalové krůčky. Za celou sezónu děkuji především rodičům našich dětí, jejichž podpora je v tomto nejmladším věku nenahraditelná!

Za trenérský tým Miniškoličky
Karel Vlasák