35_20230212_190138.jpg

Miniškolička: První turnaj pro r. 2017

Jako každoročně kolem Vánoc, i tentokrát jsme do zápasů zapojili novou skupinku hráčů, a to konkrétně ty za naší miniškoličky.

Kluci a holky ročníků narození 2017 a 2018 trénují zatím pouze 1x v týdnu, a tak výkony v zápasech nejsou tím hlavním, co bychom u nich sledovali. To přijde později. :) Zatím se hlavně bavíme pohybem, učíme se nové pohybové dovednosti a také se učíme ovládat míč rukou i nohou. Ovládání míče nohou si mohla šestice hráčů (Maxík Neumann, Kuba Hudeček, Deniska Oršulíková, Gabi Maciel, Danja Gorbunov a Jéňa Kalabus) vyzkoušet v praxi na turnaji 6 týmů v hale GJP Mělník.

V porovnání se soupeři jsme byli řekl bych na 2. místě. Suverénně nejlepší a nejvyspělejší (jak fotbalově, tak mentálně) byly děti z Veltrus... za nimi dlouho nic a potom už my a ostatní týmy. Z našeho týmu předváděl nejdravější výkon (ale i nejlepší ovládání míče) Kuba, ke kterému se v průběhu turnaje postupně přidávali i ostatní spoluhráči, kteří postupně začínali chápat, že je potřeba soupeři nejprve "ukrást" míč, aby mohli vstřelit góóóóóól! Myslím, že vstřelit gól se nakonec povedlo úplně každému, a protože jsme dostali i medaile, mám za to, že se jednalo o velmi podařenou akci.