118_20230301_234245.jpg

Soustředění dorostů Vrchlabí 2023

Dorosty vyrazily v termínu 23. - 26. 2. 2023 na herní soustředění do Vrchlabí. V areálu Liščí farmy Vrchlabí absolvovaly týmy U17 a U19 tři intenzivní tréninkové dny.

O třídenní soustředění jsme chtěli zejména utužit partu a osvojit si některé herní principy, kterými se budeme chtít prezentovat v jarní části sezóny. Jsme moc rádi, že jsme vyjeli ve skvělém počtu 31 hráčů (U17 + U19) a mohli jsme absolvovat kvalitní tréninky na (i přes občasné sněžení) perfektně připravené umělé trávě. Té se nám bohužel v domácích podmínkách nedostává, takže to máme trochu postavené na hlavu - doma nabíráme kondici a ven jsme vyjeli za hrou. :)

Za U17 jsme se zaměřili zejména na výstavbu hry od vlastní branky a na celkové herní chování v zápasových situacích. Bude to chtít ještě hodně tréninku, ale věříme, že se alespoň některé prvky v naší hře objevovat budou, a že to prostě bude mít hlavu a patu. Nechyběla ani oblíbená posilovna, společné sledování šlágru evropské ligy Manchester United - FC Barcelona, nebo taktická příprava u magnetické tabule.

Poděkování zaslouží i pan kuchař, jehož halušky byly týmem náležitě oceněny. Doslova byly od kluků slyšet hlasy, že "na tohle jídlo nikdy nezapomenou." :D Po večerce byla také kvalita úvodní večeře oceněna dlouhou a hlasitou oslavou.....