270_20240429_135118.jpg

U10: Turnaj pro partnerské kluby FKMB

V rámci spolupráce s akademií FK Mladá Boleslav jsme se zúčastnili jejich turnaje pro partnerské kluby. A nutno říci, že to byla účast velmi povedená.

Sobotní dopoledne dne 27. dubna patřilo v krásném tréninkovém areálu FK Mladá Boleslav, který je hned vedle prvoligové Lokotrans arény, partnerským klubům místní akademie, jejichž U10 týmy se zde utkaly v rámci turnaje. Vedle FK Pšovka se zúčastnili pochopitelně domácí, dále SK Polaban Nymburk, FK Turnov, FK Brandýs-Boleslav, SK Jičín, SK Kosmonosy a TJ Jiskra Hořice.

Pokud jde o domácí tým, Bolka do těchto turnajů nasazuje vždy o rok nižší kategorii, což je z našeho pohledu trochu škoda, protože tím ztrácíme možnost porovnání se s top týmem ve stejné věkové kategorii. Navíc tentokrát šlo dokonce o B-tým, protože áčko zrovna hrálo někde jinde. Taktéž Hořičtí přijeli z nějakého důvodu s týmem U9.

Naše sestava: Beskleynyy, Buchta, Gorbunov, Kalabus, Krejčík K., Krejčík M., Váňa, Zelený.

Výsledky:
FK Pšovka - TJ Jiskra Hořice 9:1
FK Pšovka - SK Polaban Nymburk 4:1
FK Pšovka - FK Turnov 4:3
FK Pšovka - SK Kosmonosy 5:0
FK Pšovka - FK Mladá Boleslav 11:1
FK Pšovka - SK Jičín 1:0
FK Pšovka - FK Brandýs-Boleslav 5:2

Střelci (za celý turnaj): Gorbunov 10x, Krejčík K. 7x, Buchta 6x, Krejčík M. 6x, Váňa 5x, Kalabus 4x, Zelený 2x

Jak je vidět z výsledků, po celý turnaj jsme nenalezli přemožitele. Konečné pořadí se nevyhlašovalo, o to se tu nehrálo. Hlavní bylo sehrát co nejvíce zápasů s minimem prostojů, aby měli kluci maximum hracího času. Vyhlašoval se však nejlepší střelec a nejlepší brankář turnaje a pak také nejlepší hráč každého týmu. A proto můžeme uvést, že nejlepším brankářem turnaje se stal náš David a nejlepším hráčem nejúspěšnějšího týmu se stal Fanouš :-)