94_20230212_224322.jpg

U11: Čechie, Veltrusy

FK Pšovka A – FK Čechie Kralupy 18:3
Sestava: Kupčo, Běhounek, Kuzmyk, Jakeš, Vihanová, Vašek, Dau, Šmucr.
Branky: 5x Vašek, 4x Běhounek, 3x Kuzmyk, 3x Jakeš, 1x Kupčo, 1x Dau, 1x Šmucr.

Dvě čtvrtiny velmi dobrý výkon, který snesl parametry. Odskakování, nabíhání, kličkování, přihrávání. Všechno tam bylo, a protože kluci dělali velmi málo zbytečných chyb při práci s míčem, byl herní i výsledkový rozdíl opravdu výrazný. V polovině zápasu se ale vše změnilo, naši borci přestali běhat, soupeřovi kluci naopak začali, a tak jsme už nedokázali mít převahu, ani střílet tolik gólů.

Vyzdvihnout musíme výkon Domči, který byl opravdu hladový a právě díky tomu Domča dokázal vstřelit 5 gólů. Také Renda v zápase působil velmi dobře a jeho kličky byly pro diváky ozdobou zápasu. Vylepšovat budeme určitě chtít i nadále týmové pojetí hry, a to ve smyslu slovní podpory a týmového ducha před zápasem, po zápase i během zápasu.

FK Pšovka B – AFK Veltrusy 18:1
Sestava: Srba, Rodr, Tichota, Saibic, Veselý, Navrátil, Krejčí, Postl.
Branky: 4x Tichota, 3x Rodr, 3x Krejčí, 2x Saibic, 2x Navrátil, 2x Postl, 2x Srba.

Výrazná převaha našeho týmu, představovali bychom si ale zajímavější herní výkon. Automatické nabíhání (ne až na výzvu trenéra), schopnost dostat míč z chumlu do volného prostoru a lepší čtení hry. Každopádně jsme ale rádi, že nějaké záblesky fotbalového výkonu už ve hře jsou. Na jaře se budeme chtít rovnat i silnějším soupeřům!