116_20230226_171453.jpg

U11: Finále zimní ligy

Starší přípravka vybojovala na zimní lize Loko Vltavín celkové 4. místo z 8 účastníků.

FK Pšovka - TJ Březiněves 1:13 (0:6)
FK Pšovka - Slovan Bohnice 3:8
(0:4)
FK Pšovka - FA Praha 0:11
(0:7)

Sestava: Kupčo - Vihanová, Šmucr, Tichota, Vašek, Prejzek, Vojan.
Branky: 2x Vojan, 1x Vihanová, 1x Prejzek.

Tentokrát nám tak trochu nevyšla taktika... V posledním zápase skupinové části jsme bojovali ze všech sil, abychom porazili Spartu a mohli si zahrát ve skupině o 1. - 4. místo se silnějšími soupeři. Těm jsme chtěli vrátit porážky ze skupinové fáze, kdy jsme se k zápasům nescházeli v tom úplně nejsilnějším složení. To nám bohužel vůbec nevyšlo, protože z hráčů nikdo nepřibyl a naopak vypadly i stálice Vojta, Berin a Kuzmič. Takže by nám výkonnostně na dnešním turnaji slušela spíš skupina o 5. - 8. místo... ale my jsme byli i tak odhodláni porvat se o dobré výsledky, a to zejména ve druhém zápase proti Bohnicím, ve kterém jsme mohli vybojovat konečné 3. místo.

Nicméně, jak už výsledky napovídají - nepodařilo se. Byly z toho 3 vysoké prohry, a to zejména z důvodu, že soupeři byli ve všech činnostech lepší. My jsme dnešní zápasy zasvětili snaze co nejvíce vylepšit naši připravenost na herní situace, bojovnost a nebojácnost, protože moc dobře víme, že to je něco, v čem jsou dlouhodobě soupeři lepší. A tak jsme si počítali body, kolikrát jsme dokázali míč získat a kolikrát nám ho naopak sebrali soupeři. No samozřejmě, nevycházelo to moc pěkně. :)

Ale já stejně odjíždím z turnaje s dobrým pocitem a myslím, že podobně to mají i všichni hráči. Povedlo se nám dneska nastavit takovou pozitivní atmosféru, ve které myslím, že jsme se mohli všichni zlepšovat. Kromě zápasů jsme si o přestávky zahráli i dva mače mezi sebou na malé branky (podotýkám, že můj tým suverénně zvítězil) a v jedné fázi turnaje (druhý poločas proti Bohnicím) jsme předváděli i pěknou hru podpořenou komunikací a týmovou spoluprací. Ale jak už jsem psal, soupeři zkrátka byli celkově dál ve všech herních činnostech, takže to na radost z vítězství nestačilo. :(