U11: Krajský přebor Mladá Boleslav

Jedenáctce se druhý turnaj výsledkově nadmíru vydařil. Po úvodním vystoupení ve Slaném, kde jsme sbírali převážně remízy (3 remízy a 1 porážka), z toho tentokrát byly samé výhry!

2x Saibic, 2x Běhounek

Sestava: Kupčo, Navrátil - Jakeš, Srba, Běhounek, Saibic, Vojan, Kostecký, Krejčík M..

První zápas proti Slavii Jesenice jsme od začátku měli převážně balón my a zkoušeli jsme se dostat k nim až do brány. Měli jsme hodně šancí, ale naší nemohoucností jsme z prvního brejku dostali gól. Vyrovnali jsme během pár minut, ale zase další chyba a z protiútoku jsme dostali další gól. Za stavu 1:3 pro Jesenici jsme chtěli hrát fotbal a to se nám vyplatilo. Dali jsme 3 góly a pak už jsme to udrželi do konce. Ale popravdě, nic moc hezký fotbal to nebyl.

Proti Slanému se opakoval úplně stejný scénář. Je fakt, že jsme pokaždé vedli a soupeř dotahoval. Bylo tam i dost ostřejších soubojů ze strany Matěje Srby a Vojty Jakeše.

Zápas proti Mladé Boleslavi byl oproti dvěma prvním úplně jiná liga. Soupeř chtěl hrát fotbal a to nám vyhovovalo, protože jsme měli zisky míčů a nemuseli jsme celý zápas útočit do plné obrany. Je pravda, že jsme prohrávali 1:0, ale kluci se dobře vyhecovali a pak to šlo gól za gólem. Tenhle zápas jsem si užil bez emocí a i v klidu. :)

Poslední zápas proti Kralupům šel do branky Dáda a Ondra na pravého beka. Dal tomu klidnou a rozvážnou rozehru, velká pochvala! Zápas byl boj do poslední minuty. Hodně ostrých soubojů z naší, ale i ze soupeřovy strany.

Celkově chci za dnešní výkony pochválit všechny hráče, podali všichni dobré výkony. Speciální pochvala pro Honzíka Kosteckého za snahu a bojovnost.