Související zápas

so 27. 5. 2023 13:00 @ Pšovka Mělník, OP starší přípravka sk. G, 8. kolo
176_20230527_190905.jpg

U11: Tišice a EMĚ

Minulý víkend v akci pouze áčko, nyní pouze B-tým.

TJ Sokol Tišice - FK Pšovka

Sestava bílá: Postl, Moravec, Vondrák, Molnar, Petrov, Opočenský, Vlasák.
Sestava modrá: Krejčí, Tvrdíková, Saibic, Veltruský, Šín, Tichota, Kostecký.

Branky: Šín 10x (Vím jen kvůli tomu, že se o tom Kája po zápase zmínil zhruba tak tisíckrát... no popravdě, už od třetího gólu to bylo celkem k nevydržení. Jinak jsme góly nepočítali :))

Stejně jako minulý týden v Byšicích, i tentokrát to byl naprosto povedený zápasový čtvrtek. Krásné počasí, krásný trávník, soupeři snažící se hrát fotbal. A také naši kluci a holky snažící se hrát fotbal, častokrát poměrně úspěšně. :) Vše umocněno tím, že hned pro 4 hráče z bílého týmu se jednalo o první životní zápas v opravdickém dresu, který Dima s Ondrou dokázali okořenit i svými prvními životními brankami.

Až na úvodní nepříjemnost, kdy jsme zjistili, že máme 14 hráčů, ale pouze 12 dresů (s čímž jsme si nicméně zkušeně poradili), to bylo celkově velmi povedené odpoledne, které jsme završili degustací vynikajícího moštu od Vášova taťky. Vášovi přejeme vše nejlepší k 10. narozeninám! :)

FK Pšovka B - TJ EMĚ Mělník 13:8 (2:2, 4:4, 1:2, 6:0)

Sestava: Kupčo, Navrátil, Vašek, Vihanová, Vondrák, Veltruský, Šín, Tichota, Kostecký, Rodr, Jakeš.
Branky: 4x Šín, 3x Navrátil, 2x Jakeš, 2x Vašek, 2x Kostecký.

Celkem pěkný zápas, který se mi ale bohužel kvůli pozdnímu příjezdu z jiného turnaje nepovedlo vést tak, jak bylo zamýšleno. V plánu bylo první dvě čtvrtiny rozdělení na dvě skupiny, přičemž jedna skupina celou čtvrtinu hraje zápas a druhá jede vedle tréninkové cvičení. Třetí a čtvrtou čtvrtinu pak byl v plánu týmový boj o vítězství. Nakonec jsme točili dvě kompletní pětice už od začátku utkání, ale v tempu jako by nebyl nikdo. Hráči na střídačce se nedokázali vžít do utkání a navíc jsme tentokrát dostali množství takových pofidérních gólů, kterým jsme mohli zabránit. Takže výsledný dojem nebyl úplně skvělý.

Na druhou stranu bylo při tomto průběhu utkání dobré, že se hrálo o vítězství a obě strany byly namotivované strhnout jej na svou stranu. To se nám podařilo v poslední čtvrtině, kdy jsme nasadili od začátku nejsilnější možnou sestavu, získali jsme větší gólový náskok a zápas jsme v pohodě dohráli.

Pochvaly dnes jdou Dádovi a Kájovi, kteří se snažili ostatní hráče povzbuzovat a hrát týmově. Předvedli jsme i několik pěkných akcí již od naší branky, což bylo na nedobrém terénu dost složité. A nakonec patří pochvala i našim soupeřům, kteří byli po celý zápas bojovní a určitě o mnoho lepší, než v minulém vzájemném zápase, nebo v průběhu halové sezóny, kdy jsme se také utkali.