128_20230318_180855.jpg

U11: TJ Byšice

Tak se nám to konečně podařilo. Výběr protivníka se povedl na jedničku a my jsme sehráli pěkné vyrovnané utkání. :)

FK Pšovka - TJ Byšice 4:3 (1:1, 0:0, 1:0, 0:1, 2:1)
Sestava: Čakajda Mikuláš, Čakajda Matyáš, Postl, Saibic, Tvrdíková, Kostecký, Vondrák
Branky: 2x Kostecký, 1x Čakajda Mikuláš, 1x Čakajda Matyáš.

Z dnešního zápasu mám velkou radost, protože nám velkou porci minut odehráli hráči, kteří toho mají celkově v zápasech (až na Vojtu) odehráno velmi málo. I co se předvedeného výkonu týče, tak jsem poměrně spokojený. Naši hráči se snažili s míčem pracovat a překonávat soupeře. Ne vždy se jim to dařilo, ale snaha byla veliká a pěkné momenty se tam našly. A mám radost, že jsme dokázali strhnout vítězství na svou stranu asi 30 vteřin před koncem... a také že si kluci navzájem fandili u penalt. Váša od minulého zápasu trochu pochopil princip fotbalu a dneska už byl plnohodnotným hráčem - i když se tedy s míčem u nohy úplně nemazlil. :)

Jak už napovídá výsledek, tak ani jeden z týmů neměl potřebnou kvalitu v zakončení... hlavně teda my ne, když nám soupeřův brankář opakovaně házel míče přímo na nohu a my jsme ani přesto nebyli schopni zakončit gólově. To byla asi jediná kaňka, jinak vidím samá pozitiva.