172_20230519_085453.jpg

U11: U13B a Byšice

Aby zápasových zkušeností nebylo málo, vynechali jsme v tomto týdnu jeden trénink a zařadili dvě tréninková utkání, do kterých se zapojilo celkem 21 hráčů našeho týmu.

FK Pšovka U11 - FK Pšovka U13 B 2:8 (možná 2:9, úplně přesně jsem nepočítal)
Sestava: Olšiak, Pecka - Kupčo, Kuzmyk, Dau, Šmucr, Běhounek, Vašek, Prejzek, Šín, Vojan, Tichota, Rodr, Postl.
Branky: Vašek (?), Šín.

TJ Byšice - FK Pšovka B 10:14 (4:3, 1:6, 3:2, 2:3)
Sestava: Tvrdíková, Vihanová, Navrátil, Krejčí, Rodr, Vondrák, Veselý, Saibic.
Branky: 4x Vondrák, 3x Saibic, 3x Krejčí, 2x Navrátil, 1x Rodr, 1x Vihanová.

Původně jsem tyto přáteláky vůbec nechtěl počítat a komentovat. Ale protože se nám v obou zápasech dařilo, rozhodl jsem se naše hráče alespoň veřejně pochválit.

Ve středu proti U13 mě bavila zlepšující se týmová herní kvalita v průběhu hry. Na začátku jsme se prezentovali dobrým tlakem na míč na polovině soupeře, ke konci jsme zase dokázali předvést několik rozehrávek z obrany díky zlepšenému využívání šířky i délky hřiště.

Ve čtvrtek v Byšicích mě to bavilo ještě víc, protože jsem od začátku na hřišti viděl týmovou spolupráci, chuť do hry a žádný rušivý element. Pepča se několikrát vrátil do obrany tak, že mi málem vypadly oči z důlků... no a že dal Váša 4 góly? Neuvěřitelné! Završili jsme to vítězným pokřikem a skvělým dortem (všechno nejlepší, Tome!) a prostě to asi ani nemohlo být lepší.

Teď si můžeme pár dní užívat dobrý pocit, než zase spadneme nohama zpět na zem. :)