159_20230429_225948.jpg

U11: Vysoká, Kostelec

Vítězná série naší starší přípravky pokračuje!

FK Pšovka A - FK Vysoká 18:2 (4:1, 2:0, 5:1, 7:0)
Sestava: Pecka - Jakeš, Kupčo, Moudřík, Kuzmyk, Vašek, Krejčí, Navrátil.
Branky: 5x Pecka, 3x Moudřík, 3x Kuzmyk, 3x Vašek, 2x Jakeš, 1x Kupčo, 1x Navrátil.

FK Pšovka B - SK Labský Kostelec 10:2 (2:0, 2:0, 3:1, 3:1)
Sestava: Kupčo - Vihanová, Saibic, Rodr, Kaftan, Šín, Tichota, Jakeš.
Branky: 4x Tichota, 2x Rodr, 2x Šín, 2x Kaftan.

Dnes asi zase můžeme oba zápasy shrnout do jednoho hodnocení. Pozitivní je, že jsme dnes proti soupeřům vypadali vesměs jako Maradonové. Dále je pozitivní, že jsme inkasovali dohromady jen 4 góly - a počet obdržených gólů nebyl dán jen nemohoucností soupeřů, ale opět i snahou našich hráčů napravit své ztráty míče. Často se tak dělo tradičně jen na výzvu trenérů, ale věříme, že se postupem času budeme čím dál tím víc dostávat k automatismu. Musíme ale taky podotknout, že už na to do konce přípravkového období máme jen 2 měsíce...

Lepší jsme dnes byli asi úplně ve všech herních činnostech. Moc se nedařilo našim brankářům, kteří byli ve velmi malém zápřahu, a tak se potýkali s nesoustředěností a tím pádem nezvládali tu jedinou věc, která se po nich chtěla - řídit obranu a dojít si pro dlouhé nakopnuté míče. Víme, že je to v takových zápasech složité, ale i tak nás to trochu štve, protože se ty situace zápas co zápas opakují.

Z radostných momentů bych vyzdvihl výkon Káji za béčko... pro trenéra je děsně povznášející, když mu do týmu přijde hráč, kterého nemusí učit vše úplně od začátku. Prostě přirozený herní výkon - vidím spoluhráče, tak mu to dám; nevidím spoluhráče, tak mu to nedám. :) Moc rád jsem také za výkon Kafíčka, který se dnes nezbavoval míče, ale naopak s ním odvážně kličkoval a pronikal před branku. Odměnou mu byly také dva vstřelené góly. Přirozený herní výkon to ale zatím není, protože možnost pro přihrávku začíná Kafíčko momentálně hledat průměrně po 13 dotycích s míčem, kdy už jsou všechny zajímavé možnosti pro přihrávku dávno uzavřené. A závěrem jsem moc rád, že velmi dobrý výkon předvedl opět i Vojta, který už hraje ve velmi dobrém tempu, kličkuje, nahrává, vrací se. A za to jsem moc rád, protože začíná naplňovat svůj veliký potenciál. :)