184_20230617_175924.jpg

U11/U13: Turnaj Dynamo a Mělník

Další dva turnaje nás čekaly o předposlední fotbalový víkend této sezóny. A stejně jako v minulém týdnu, i tentokrát se nám celkem dařilo. :)

Turnaj Dynamo Nelahozeves - 3. místo

FK Pšovka - Velké Přílepy 1:0
FK Pšovka - FK Kralupy 1901 3:0
FK Pšovka - TJ Vltavan Chvatěruby 3:0
FK Pšovka - SK Postřižín 5:0
FK Pšovka - FK Brandýsek 1:0
FK Pšovka - TJ Sokol Libiš 0:2
FK Pšovka - TJ Dynamo Nelahozeves 0:1
FK Pšovka - AFK Veltrusy 0:0

Sestava: Baloušek - Dau, Sochor, Kuzmyk, Berkela, Vlk, Makarenko, Pexa, Šmucr, Prejzek, Pecka.
Branky: 7x Vlk, 2x Makarenko, 1x Sochor, 1x Berkela, 1x Prejzek, 1x vlastní.

Zajímavý turnaj pořádaný již pro týmy, které budou nastupovat v kategorii mladších žáků v příští sezóně. Nám to ukázalo, že budeme mít co dělat... protože jsme měli hodně co dělat i se soupeři okresní úrovně a zas tak moc posil do základní sestavy už k dispozici nemáme.

Velmi špatní jsme byli ve standardních situacích, kdy jsme nedokázali agresivně a účinně hlídat soupeře... a z našich asi 50 rohů jsme za celý turnaj nevytěžili snad ani jednu jedinou nebezpečnou situaci. Vynikající individuální výkony předvedla (podle očekávání) obrana ve složení Tony, Kuzmič, Sochy, která byla velmi dobře podporovaná Vojtou v brance. Směrem dopředu do bylo hodně střídavé - proti hůře bránícím soupeřům to stačilo, jakmile ale proti nám stáli individuálně lepší obránci (a nebo jsme prostě jen v zápase hráli do kopce), měli jsme bez výjimky problémy s řešením útočných situací. Zkrátka scházela kvalita, abychom složitou situaci vyřešili do šance, a nebo nám v šanci příliš dlouho trvalo, než jsme si připravili míč na střelu.

Hlavně ale výkonu z mého pohledu scházela větší energie, chuť a touha vydat se ze všech sil a předvést opravdu pěkný výkon se vším všudy. To se nám povedlo v jediném zápase proti Veltrusům a mrzí nás, že jsme z mnoha šancí nedokázali získat vítězství. Krásně to ilustroval Kolja, který právě v tom posledním utkání fungoval přesně tak, jak by měl pokaždé - skvělá energie, rychlost, využití svých předností. I díky tomu jsme ze zápasu byli odměněni alespoň bodem, který stačil klukům na celkové 3. místo. Jsme rádi, že to tak hezky vyšlo a za hezký výkon v posledním zápase jsme byli hned odměněni medailemi. :)

Turnaj Mělník - 1. místo

FK Pšovka - Mělnicko B 10:2
FK Pšovka - TJ Sokol Tišice 7:1
FK Pšovka - Mělnicko A 7:0
FK Pšovka - FK Vysoká 5:0

Sestava: Kupčo - Jakeš, Saibic, Navrátil, Moudřík, Moravec, Šín.
Branky: 13x Moudřík, 5x Šín, 3x Saibic, 2x Jakeš, 2x Navrátil, 2x Moravec, 1x Kupčo.

V suchém triku. :) Podrobnosti doplníme...