37_20230212_185626.jpg

U13: Brandýs-Boleslav

FK Brandýs-Boleslav – FK Pšovka 10:0 (3:0)

Sestava: Baloušek – Bentsa (C), Kettner, Sochor, Kořenský, Janíček, Nedvěd, Šín, Chupryn, Makarenko, Štětka.

Tohle byla srážka s fotbalovou realitou, soupeř hrající o soutěž výše nám udělil tvrdou lekci. Se soupeřem jsme dokázali držet krok asi 5 minut na začátku první půle (potom to byla z naší strany dost holomajzna) a 10 minut na začátku druhé půle (potom o byl z naší strany průchoďák). K hrozivosti výsledku jsme do značné míry přispěli sami křečovitou rozehrávkou od branky, kde jsme často volili špatná řešení a nabízeli soupeři míč do jasných šancí. Pro Vojtu to byl první zápas za áčko v brance, tak budu doufat, že v budoucmu to bude už jenom lepší.

Individuálně snesl měřítko výkon Ivana, který na pozidi stopera dobře četl hru a hrál s velkou jistotou v soubojích. Ve zpětném hodnocení bylo jeho střídání na konci druhé půle znát, co se týče inkasovaných branek.

Se soupeřem máme domluvenou odvetu v lednu/únoru, tak doufám, že si povedeme lépe a pomůžeme tomu třeba i tím, že se sejdeme pokud možno v plné sestavě.