256_20240326_141239.jpg

U13: Pátek, Čechie "B"

Úvod jara vyšel mladším žákům perfektně - v souběžně hraných utkáních z toho byly dvě výhry.

TJ Pátek - FK Pšovka 2:11 (1:4)

Sestava: Baloušek - Pexa (C), Pecka, Šmucr, Kuzmyk, Dau, Štětka, Berkela, Makareko, Prejzek, Král.

Branky: 4x Kuzmyk, 3x Makarenko, 2x Dau, Štětka, Prejzek (+ Král vlastní :))

Zápas byl poznamený velmi těžkým terénem a silným větrem, ale s podmínkami jsme se poprali velmi slušně. Klukům se dařilo plnit taktické pokyny, hrát převážně na soupeřově polovině a vytvářet tlak na jeho rozehrávku. Ve druhé půli trochu tempo zápasu opadlo a nám se dařilo předvádět i souvislejší útočné akce, i když některé se daly řešit ještě přihrávkou do lepší pozice.

FK Čechie Kralupy "B" - FK Pšovka "B" 3:4 (0:2)

Sestava: Olšiak - Janíček (C), Vrabec, Srba, Bombara, Buchta, Tichota, Theuer, Krejča, Petrov, Moravec, Gorbunov, Postl.

Branky: 2x Tichota, 2x Bombara.

Dle hodnocení trenéra Ondry Šmucra zpočátku neurovnaný zápas, ve kterém se hra přelévala ze strany na stranu, stejně tak i průběžné skóre. V závěrečném tlaku ale kluci dokázali zápas otočit a zvítězit. To vše za účasti několika kluků z přípravek U11 a U10 a Štěpána Janíčka z U15 (okresní pravidla dovolují), kterým tímto děkuji za výpomoc!