45_20230212_204911.jpg

U13: Planeo Cup II. předkolo

Zázrak v podobě postupu do dalšího kola se nekonal. Ve druhém předkole POHÁRU MLÁDEŽE FAČR jsme obsadili se ziskem tří bodů poslední šesté místo, v konkurenci převážně ligových týmů (Baník Most-Souš, Neratovice-Byškovice, Roudnice). Dále Junior Teplice (Krajský přebor Ústeckého kraje), Zákolany (1. A třída).

Výsledky:

FK Baník Most – Souš mládež, z.s. – FK Pšovka Mělník 7 : 2

Branky: Vlk, Plašil

FK Pšovka Mělník – SK Junior Teplice z.s. 0 : 2

Fotbal Neratovice – Byškovice z.s. – FK Pšovka Mělník 3 : 2

Branky: Bondarenko, Hrubý

Fotbal Zákolany z.s. – FK Pšovka Mělník 0 : 1

Branky: Bentsa

FK Pšovka Mělník – Sportovní klub Roudnice nad Labem 0 : 3

Když to shrnu a nebudu hodnotit jednotlivě všechny zápasy, kupili jsme spousty individuálních chyb, hlavně v naší rozehrávce. Což bylo dáno také kvalitními soupeři, kteří byli hodně aktivní a rozehrávku nám tím dost ztěžovali. Klukům se ovšem nedala upřít snaha hrát dál, i když byl zápas výsledkově ztracený. Jsem rád, že to kluci nezabalili a turnaj důstojně dohráli. Byly tam i mače dost napínavé, jako třeba s Neratovicemi, kdy jsme dokonce vedli (2:1) a příznivý výsledek v podobě bodu drželi do poslední minuty, kdy to soupeř překlopil na svojí stranu (3:2) ;(. Jediné tři body jsme získali se Zákolany nejtěsnějším možným rozdílem (1:0). Doslova vydřené tři body :)). Byly tam emoce (zklamání respektive radost z vítězství) a tak to má být v každém zápase.