129_20230319_173339.png

U13: PU Ďáblice

V posledním přátelském zápase před startem soutěže zvládli mladší žáci dramatickou koncovku zápasu a zvítězili v Ďáblicích.

SK Ďáblice - FK Pšovka 5:6 (3:0, 0:2, 2:4)

Sestava: Januška - Paděla (C), Kořenský, Sochor, Bondarenko, Plašil, Makarenko, Kettner, Berkela, Vlk, Jindráček, Roudnický.

Branky: 3x Makarenko, 2x Plašil, Bondarenko.

Hráno 7+1, 3x30 min.

Pěkné, vyrovnané a hlavně přínosné utkání s celkem z Pražského přeboru. V zápase se střídaly úseky, kdy měl navrch jeden nebo druhý tým, naštěstí na konci poslední třetiny jsme byli ve formě my :) Domácí byli o kousek lepší ve využívání celé šířky hřiště a pomocí včasných a prudkých nahrávek často vyjížděli z našeho (bohužel ne úplně koordinovaného) napadání. Nám se zase více dařilo uprostřed, kde byli kluci úspěšní v soubojích i si dokázali poradit se soupeřem pomocí rychlé narážečky.

Na konci zápasu náš výkon - co se týče úrovně fotbavého řešení situací, nasazení, soustředění - dosahoval skvělých parametrů u některých hráčů - že by kýžený stav flow? :) Tím řešením situací mám na mysli schopnost zrychlit hru dlouhým míčem i zpomalit kombinací nakrátko dle situace - což tam v závěru bylo namísto úpadku do pasivity a pouhého bránění.

Individuálně dnes vyčnívali Tim, Pláša, Keťas, Šíma a Domča. Pochvala i pro Padyho se Sochym, kteří to v obraně slušně zvládli i proti některým rychlíkům z řad soupeře.