126_20230312_211512.jpg

U13: PU Odolena Voda

Mladší žáci sehráli výživné utkání (3x30 min) na UMT v Odolené Vodě.

TJ Aero Odolena Voda - FK Pšovka 12:4 (5:1, 5:1, 2:2)
Sestava: Baloušek - Pexa, Sochor, Paděla, Bondarenko, Bentsa, Kettner, Štětka, Berkela, Makarenko (C), Plašil, Vlk.
Branky: 3x Bondarenko, Štětka.

I druhá zimní konfrontace s Odolkou pro nás skončila neslavně, tentokrát ve formátu 7+1 na místní menší UMT. Soupeř nám opět ukázal, jak se to hraje, a velmi dobrou technickou a týmovou hrou nás celý zápas přehrával. Nejviditelnější to bylo v první třetině, kdy jsme absolutně nestíhali přepínat z útočné do obranné fáze a obráceně a dostávali tak góly v podstatě do prázdné branky. Způsobeno i tím, že soupeř po zisku místo zoufalého odkopu hrál fotbal a ihned rozjel další akci s míčem u nohy, zatímco jsme koukali.

Naštěstí jsme se ve druhé a třetí třetině zlepšili v nasazení a reakcích na hru, takže hra byla vyrovnanější. Nicméně kvalita zůstala na straně soupeře, proto jeho akce končily góly a naše nikoliv. Nejvýraznějším rozdílem byla kvalita hry s míčem pod tlakem, kdy soupeři nepanikařili a nehráli nahrávky do nikam nebo do hráče, takže minimum ztrát. Prostě technika + rychlé rozhodování + zapojení golmana.

Každopádně zápas hodnotím jako velmi přínosný pro náš rozvoj ve všech směrech, věřím, že nám konfrontace otevře oči, kam v tréninku napnout naše úsilí.