49_20230212_205455.jpeg

U13: Sporting MB, Obříství

Tenisovou terminologií 1:1 na sety :)

FK Pšovka A – Sporting Mladá Boleslav 3:6 (1:4)

Sestava: Januška – Kettner, Bondarenko, Kořenský, Sebella, Bentsa (C), Makarenko, Štětka, Hrubý, Chupryn, Plašil, Nedvěd.

Branky: 2x Chupryn, Plašil.

Výsledek hovoří sice v náš neprospěch, ale nechci být úplně negativní a říkat, že jsme propadli na všech frontách. Realita je taková, že nám chybí jakási herní vyspělost a soupeř toho fotbalově nemusí předvést úplně hodně ke vstřelení branky, zvlášť když se snažíme o rozehrávku po zemi. Těžko se mi hodnotí zápas jako celek, protože se střídaly povedené pasáže (začátek první půle, konec druhé), kdy jsme hráli fotbal a vytvářeli si šance, s hluchými místy (začátek druhé půle), kdy jsme nebyli schopní ani odkopnout míč z vlastního vápna. I vzhledem k častým změnám v sestavě doufám, že se lépe sehrajeme, získáme na hřišti větší jistotu a naše výkony budou vyrovnanější. Závěrem bych upozornil, že v našem týmu nemáme žádnou hvězdu jako je Messi, která by si mohla dovolit jít se svým nasazením na 50 % a promítne se to v nominaci na přístí zápasy (konkrétně mám na mysli Daňovo napadání stylem „abych se moc nenadřel“ a Markův celkově otrávený přístup k zápasu, ale i tréninkům, který nemůže vést k zlepšení). Pochvala pro Ivana, který byl velmi aktivní ve středu hřiště a podporoval ústně i ostatní kluky. To že se samozřejmě občas chybí trochu klidu a něco nepovede je věc druhá, ale s tímto přístupem máme šanci být lepší.

FK Pšovka B – Obříství 6:3 (3:1)

Sestava: Sandu – Pexa, Paděla (C), Sebella, Bánovčin, Sochor, Vlk, Berkela, Jindráček, Makarenko, Kořenský.

Branky: 3x Vlk, 2x Bánovčin, Jindráček.

Podobné hodnocení jako výše, hlavně nestálost našeho výkonu v průběhu zápasu – s tím rozdílem, že na soupeře z Obříství to stačilo. My ale musíme chtít ještě přidat, hlavně v pohybu po hřišti, správném řešení situací v rozehrávce a celkově týmovém prožitku ze zápasu – po závěrečném hvizdu dnes ani nebylo poznat, který tým vyhrál.