Související zápas

FK Pšovka Mělník
U13FŠ Velký Osek
4:2
so 17. 6. 2023 11:45 @ Pšovka Mělník, I.A třída mladších žáků U13 skupina B, 14. kolo

U13: Velký Osek

V posledním kole I. A třídy jsme dokázali na domácím hřišti porazit silný tým Velkého Oseka a v tabulce soutěže tak končíme na velmi pěkném 4. místě.

FK Pšovka - FŠ Velký Osek 4:2 (2:1)

Sestava: Januška - Kettner, Bentsa, Tvrdík (C), Bondarenko, Nedvěd, Stočes, Šín, Plašil, Hrubý, Sebella, Roudnický.

Branky: 3x Bondarenko, Plašil.

Zápasu jsem bohužel kvůli nemoci nebyl přítomen, ale mám velkou radost, že se klukům podařilo porazit velmi silný tým, který až do dneška bojoval o první místo (takže motivace mu určitě nechyběla).

Hodnocení kapitána týmu Filipa Tvrdíka:

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale nám se podařilo dát první gól zápasu. Na konci prvního poločasu jsem kopal roh, který taky nakonec skončil gólem. Nakonec první poločas skončil 2:1 pro nás.

Druhý poločas jsme byli rádi že vyhráváme, takže jsme trochu zaostávali a dostali se pod tlak. Ale poté jsme se vzpamatovali, a asi v půlce jsme dali gól po střele, kterou se podařilo Stasovi umístit krásně pod víko. Potom jsme měli potíže, protože protivníkův gólman dával dlouhé míče a my jsme si s tím nevěděli moc rady, z čehož jsme také inkasovali. Na konci zápasu jsme se ve větším počtu stáhli do obrany. V posledních 3 minutách hrál Osek s brankářem v poli. A my jsme pak využili odraženého balónu a dali jsme na 4:2 do prázdné branky.