278_20240528_151505.jpg

U13: Velký Osek, Veltrusy

V Oseku jsme podali přesvědčivý výkon a stále se držíme v boji o titul!

FŠ Velký Osek - FK Pšovka 3:9 (1:3)

Sestava: Baloušek - Pexa (C), Pecka, Vrabec, Dau, Makarenko, Kuzmyk, Bánovčin, Hřebec, Král, Šmucr.

Branky: 3x Hřebec, 2x Dau, 2x Pecka, Makarenko, Bánovčin.

Nastoupili jsme proti týmu s jednou z nejlepších obran v soutěži, která dostala na jaře v 9 zápasech pouze 14 gólů, a od úvodu bylo vidět proč - výborný golman nám spoustu šancí likvidoval a my jsme si i přes herní převahu drželi pouze těsné vedení. Ve druhé půli se nám podařilo zápas definitivně zlomit na naši stranu a dohrávali jsme s chutí vstřelit další góly.

Kluci zaslouží pochvalu za tempo hry po celou dobu zápasu, kdy jsme ve vedru soupeře zkrátka přeběhali. Rezervy stále spatřuji ve schopnosti se uklidnit na balonu a umět trpělivou kombinační hrou pošetřit síly.

Tři zápasy zbývají, doufám, že dokážeme na výkon proti Oseku za týden navázat.

AFK Veltrusy - FK Pšovka "B" 10:1

Sestava: Olšiak - Janeček, Vašek, Tichota, Prejzek (všichni U13), Kupčo, Jakeš, Šín, Srba, Navrátil, Kostecký, Tvrdíková, Vojan (všichni U11).

Branka: Navrátil.

Velmi těžký zápas s lídrem tabulky, a zvlášť pro náš tým, který z větší části tvořili hráči U11, nicméně podle trenéra Zdeňka Jakeše rozhodně přínosný. Děkuji týmu U11 za výpomoc při kolizi zápasů!