U13: Vojkovice, Pátek

Další víkend přinesl dvě vítězství, nicméně zápas áčka byl dramatický až do konce.

SK Vojkovice - FK Pšovka B 2:7 (0:2)

Sestava: Baloušek - Berkela, Sebella, Pexa, Nedvěd, Štětka, Bánovčin (C), Stočes, Vlk, Kettner, Bentsa.

Branky: 2x Stočes, 2x Pexa, Štětka, Nedvěd, Kettner.

Až na hrůzný úvod druhé půle, kdy jsme překopali pozice, dnes asi v pohodě :) V zápase jsme měli velkou herní převahu a celkem se nám dařila kombinační hra a přechod do útoku. Pozitivem je, že v brance soupeře byl schopný a velký golman, takže naše zakončení muselo mít parametry, aby skončilo v síti. Což je ukázalo jako problém, většina střel přišla až ve chvíli, kdy jsme byli u golmana velmi blízko. Kdybychom řešili tyto situace lépe, vstřelených branek by bylo místo sedmi minimálně sedmnáct...ale pro náš rozvoj určitě přínos.

Velkým problémem byly ofsajdy, tady budeme muset klást na mnohem větší koncentraci hráčů a neopakovat stejné chyby! Naopak pohlazením pro duši byla velmi klidná a jistá hra Keťase. Nejhezčím momentem byl Fandův zatočený centr "do kapsy" mezi golmana a obranu a Milďova dobře trefená hlavička, byť kousek vedle.

TJ Pátek - FK Pšovka A 3:4
(1:3)

Sestava: Baloušek - Kettner, Bentsa, Sebella, Kořenský, Tvrdík, Bondarenko, Janíček, Plašil, Pexa, Vlastník.

Branky: 3x Bondarenko, Plašil.

Dnes to bylo spíš trápení, rozdíl 20 bodů v tabulce nebyl na hřišti moc poznat. Prvních patnáct minut bylo fakt hororových, pořád jsme si nahrávali ve vlastním vápně a bylo vždy jen otázkou času, kdy to ztratíme. Útoční hráči prakticky bez kontaktu s balonem.

Po zapojení Ondry jsme se více zklidnili a dokázali hrát i vepředu. Stas byl opět precizní ve střelbě a trefoval za háčky :)

Ve druhé půli jsme bohužel hráli dost ustrašeně a přenechali aktivitu domácím, kterým se povedlo srovnat skóre. My jsme moc nedokázali vepředu podržet míč a když už se nám povedlo dobře vyřešit protiútok, šanci jsme nezužitkovali, a tak to bylo drama až do konce. Naštěstí se nám povedla jedna fakt pěkná kombinační akce, na jejímž konci Pláša prolomil střeleckou smůlu.

Doufáme, že za týden v derby předvedeme lepší týmový výkon!