240_20240113_215443.jpg

U13: ZL Sokol Libiš

První povánoční zápas přinesl velmi rozdílné výkony v obou poločasech.

FK Pšovka - TJ Sokol Libiš

Sestava: Baloušek - Pexa (C), Štětka, Janeček, Vrabec, Sochor, Makarenko, Hrubý, Bánovčin, Vašek, Prejzek, Moravec.

V zápase se suverénem mělnického okresního přeboru jsme velmi dobře zvládli první půli, kdy jsme díky aktivní hře soupeře nepustili do hry a vypracovali si řadu příležitostí, zejména po naší pravé straně. Dařilo se nám mít vysoko postavenou obranu i brankáře a získávat rychle míče pod naší kontrolu.

Bohužel ve druhé půli jsme nedokázali na tento výkon ani zdaleka navázat, zaostávali jsme v pohybu i volbě správných řešení, což vedlo k množství ztrát a stálo nás to další síly. Soupeř nás v této fázi herně přehrál, byť mu to na obrat výsledku nestačilo. Doufáme, že se brzy dokážeme dostat i do fyzické formy, která nám umožní předvádět kvalitní hru po celých 70 minut.

Individuálně dnes vyčníval Luky s množstvím povedených akcí a lichotivou statistikou 3+1.