Související zápas

FK Pšovka Mělník
AFK SADSKÁU15
0:3
ne 25. 9. 2022 10:00 @ AFK Sadská, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 8. kolo

U15: AFK Sadská – FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:3 (0:2)

V neděli 25.9. jsme vyrazili do Sadské na souboj dvou dosud neporažených týmů.

Od první minuty jsme do zápasu vstoupili naplno Kluci chtěli zápas vyhrát a posunout se na průběžné první místo v tabulce, tak do toho dali všechno! Soupeř byl kvalitní, ale v prvním poločase jsme mu příliš prostoru nedali. Skóre jsme otevřeli v 10. minutě kdy jsme po skvělém průniku do vápna a následném přesném centru zakončovali hlavou. Druhý gól jsme přidali po rohu, který byl dobře zahrán a důrazem před brankou využit.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a soupeř několikrát zahrozil. Trochu nám začali docházet síly, protože v prvním poločase jsme tam nechali vše. To se občas projevilo chybou a nepřesností, kterou jsme naštěstí včas dokázali eliminovat. Chtěli jsme dát ještě jeden uklidňující gól, ale to se nám nedařilo a bylo nám jasný, že kdyby se soupeři podařilo vstřelit kontaktní branku, zápas by mohl být v závěru vyhrocený. Tak deset minut před koncem byl soupeř ke snížení velmi blízko, ale naštěstí nás podržel brankář a úžasným zákrokem zabránil skoro jasnému gólu. Následně jsme přidali třetí gól a bylo rozhodnuto :))

Skvělý výkon všech hráčů nám udržel neporazitelnost.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Jan Vrňák.

Sestava: Vrňák (B), Brabec, Horák, Kořenský, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Walter, Novák, Vašek, Vihan, Pecka, Rejzl, Zatloukal

Naše góly: Vihan⚽, Bolek⚽, Zatloukal⚽