107_20230212_230028.jpg

U15: Dva zápasy okresu

FK Pšovka Mělník – TJ Sokol Horní Počaply 9:2 (3:0)

Ve středu 7.9.2022 jsme doma sehráli zápas okresního přeboru s týmem z Horních Počapel.

Utkání jsme sice na první pohled jasně vyhráli , ale zápas to z naší strany nebyl vůbec povedený. Hlavně v prvním poločase bylo tolik nepřesností a chyb, že jen díky tomu, že soupeř toho nedokázal využít, jsme si udrželi čisté konto. Ve druhém poločase jsme sice přidali šest gólů, ale hra to stále nebyla pěkná. Hlavně některým hráčům se vyloženě nedařilo, nebo spíše neplnili to co měli na hřišti dělat. Pokud se hra nezlepší a narazíme v dalších kolech na silnější soupeře, tak nebudeme mít šanci na dobrý výsledek! Hned v následujícím utkání se to potvrdilo, ale tam bylo ještě víc faktorů, který ten výsledek ovlivnil, takže to neberu jako určující, ale teď v neděli (18.9.) proti Kostelci se to uvidí.

Nicméně je to vítězství a to se počítá :))

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ondřej Vlastník.

Sestava: Oršulík (B), Dostál, Kořenský (K), Pavlík, Vaňous, Herout, Walter, Beňo, Cífka, Novák, Skřipský, Doleček, Vlastník, Frýdl

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽, Vlastník⚽⚽, Walter⚽, Novák⚽, Kořenský⚽, Beňo⚽

Fotbal Neratovice Byškovice – FK Pšovka Mělník 26:0 (9:0)

V neděli 11.9. jsme vyrazili na zápas do Byškovic, který jsme jednoznačně projeli.

Co k tomu napsat? No snad jen v krátkosti shrnu. Soupeř byl minimálně o dvě třídy lepší. Nám chyběli někteří hráči, protože ve stejném čase se hrálo utkání kraje a museli tam doplnit soupisku. Nezachytili jsme začátek zápasu a hned v první minutě dostali gól a během chvíle další. Takže morálka byla nakopnutá a už se to hrnulo. Nemluvili jsme, pozdě jsem si nabíhali a pozdě rozehrávali, souboje jeden na jednoho jsme prohrávali, … atd. První poločas byl k nám ještě relativně milosrdný, ale druhý jsme se sesypali a už to nešlo . Těžký zápas hlavně na morálku :(

Tenhle zápas musíme hodit za hlavu a dělat, že vůbec nebyl. Musíme se soustředit na další zápasy a doufám, že to na hráče nakonec bude mít i pozitivní dopad a už nic takového v dalších zápasech nedopustí :)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Vojta Novák.

Sestava: Šmíd (B), Dostál, Jirmus (K), Pavlík, Januška, Herout, Vihan, Beňo, Cífka, Novák, Skřipský, Doleček,

D.B.