Související zápas

FK Pšovka Mělník
U15UNION Čelákovice
10:0
st 31. 8. 2022 17:00 @ Pšovka Mělník, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 3. kolo

U15: FK Pšovka Mělník – SK Union Čelákovice 10:0 (5:0)

První mistrovské utkání soutěže I. A třídy jsme sehráli 31.8. na našem hřišti proti soupeři z Čelákovic.

Od první minuty jsme byli jasně lepším týmem a soupeře jsme, až na pár rohových kopů, víceméně nepustili k ohrožení naší branky. Po několika spálených tutovkách jsme konečně v 10. min. otevřeli skóre. Celkově jsme v prvním poločase předváděli celkem pěknou hru, která měla nasazení a snahu o rychlé kombinace. Tahle snaha ale občas narážela na individuální chyby a zbrklost, které vedly ke zbytečné ztrátě a k nemožnosti úspěšného zakončení. Do přestávky jsme přidali ještě čtyři góly a celkem spokojeně se připravovali na druhý poločas. Do toho jsme ovšem vstoupili až příliš sebejistě a už tak pěkná hra ze začátku nebyla, protože si hráči mysleli, že už to mají jasné a soupeř je natolik špatný, že si můžou dělat, co chtějí, a místo rychlé kombinace se utápěli v kličkách ve snaze projít přes 3 hráče a zakončit. Prostřídali jsme, hra se zlepšila a podařilo se nám vstřelit dalších pět gólů.

K naší předvedené hře bych hlavně chtěl zdůraznit, že musíme zlepšit rozestavení a pozice hráčů na hřišti. Neustále se, místo roztažení po celém hřišti, stahujeme do středu, kde ta hra je přehuštěná. Někteří hráči se z krajních pozic dostanou do středu a už tam prostě zůstanou. Vyzdvihl bych práci levé strany od beka přes záložníka po útočníka, která se o to v zápase snažila asi nejvíc. Zapracujeme na tom :)

Celkově tedy s výsledkem velká spokojenost :))

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Adam Bolek.

Sestava: Vrňák (B), Bolek (K), Brabec, Horák, Jirmus, Kořenský, Oršulík, Pecka, Sirůček, Šoltés, Vaňous, Vašek, Vihan, Vlastník, Walter, Zatloukal

Naše góly: Bolek (4x), Zatloukal (3x), Sirůček (2x), Vihan