Související zápas

FK Pšovka Mělník
U15Sparta Kutná Hora
0:1
so 1. 10. 2022 10:00 @ Pšovka Mělník, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 9. kolo

U15: FK Pšovka Mělník – Sparta Kutná Hora 0:1 (0:1)

V sobotu 1.10. jsme doma sehráli další zápas v krajské I.A třídě a poprvé jsme v této sezóně prohráli :(

Je to škoda, protože soupeř byl normálně hratelný a mi byli i před zápasem správně nažhaveni, ale vše bylo jinak! Jakmile totiž začal první poločas, bylo to jakoby nás někdo vypnul. Absolutně jsme byli bez pohybu a nechtěli jsme vůbec hrát! Toho soupeř v probíhající třetí minutě využil a dal gól, který vlastně určil celý průběh zápasu. Našim hráčům trvalo až do nějaké 15. minuty než to začalo být lepší a se soupeřem vyrovnanější. Chvílemi jsme měli i převahu a snažili jsme se zakončit, ale nešlo to. Po přestávce jsme za to zkusili vzít a byli jsme lepším týmem na hřišti. Neustále jsme se snažili jít do útoku a soupeře donutit k chybě. Několikrát jsme byli už blízko vyrovnání, ale soupeř výborně bránil a bylo těžké se přes něj dostat. Když už se nám to konečně povedlo a dostali jsme se sami před brankáře, tak naše neumění v souboji jeden na jednoho to jen potvrdilo a nic z toho nebylo :( Při dalším průniku jsme, díky faulu v pokutovém území, dostali šanci konečně vyrovnat z penalty. Ale to štěstíčko při nás prostě v tomhle utkání nestálo :((

V předchozích zápasech jsme měli také slabší chvilky, ale ty byli většinou ve druhém poločase a měli jsme nahráno. Teď kluci dostali lekci, že se musí jít naplno od první minuty a doufám, že to bude pro ně ponaučení! Protože jinak zase budeme do soupeře naprázdno bušit jako když hluchej mlátí do vrat a výsledek nebude stát za nic? Jen nás to bude stát spousty zbytečných sil!

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Jan Brabec.

Sestava: Vrňák (B), Brabec, Horák, Jirmus, Pecka, Sirůček, Bolek (K), Šoltés, Vaňous, Vašek, Vihan, Walter, Zatloukal, Novák, Rejzl