Související zápas

FK Pšovka Mělník
Lysá / OstráU15
0:5
st 21. 9. 2022 16:30 @ Slovan Lysá nad Labem, I.A třída starších žáků U15 skupina B, 4. kolo

U15: Lysá/Ostrá – FK PŠOVKA MĚLNÍK 0:5 (0:2)

Ve středu 21.9. jsme vyrazili na zápas do Lysé nad Labem.

Do zápasu jsme vstoupili plní odhodlání jednak prodloužit vítěznou sérii a taky konečně Lysou porazit (loni dvě remízy). To se nám povedlo výtečně :)

Naše hra byla velmi dobrá a měli jsme jasnou převahu. Snad jen na začátku prvního poločasu to bylo takové nervózní a trochu uspěchané. Chybky hlavně při finální přihrávce. Pak jsme hru ale zpřesnili, konečně jsme plně využívali křídla a měli jsme rychlé přechody k soupeřově brance. I osobní souboje se zlepšili a dokázali jsme míč udržet nebo získat. Výsledek sice mluví jednoznačně pro nás, ale soupeř nebyl špatný a svými kombinacemi nám několik horkých chvilek taky dokázal uštědřit. Po prvním gólu jsme se uklidnili a měli to stále víc pod kontrolou. Druhý poločas pak byla hra převážně na straně soupeře. To ovšem několikrát vedlo k chybě v obraně, kdy nám utekl jejich útočník a šel sám na brankáře. Naštěstí jsme to vždy včas a rychle dokázali napravit. Na to si musíme dát pozor, protože kdyby to byl někdo rychlejší, nemuselo by se nám to vyplatit!

Celkově náš asi nejlepší zápas, a to hlavně díky přístupu všech hráčů. Byla tam bojovnost, nasazení, rychlost, mluvení, podpora spoluhráčů. Nikdo to neflákal, neodchodil, nenadával. Takhle by to mělo vypadat na každém zápase.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Václav Šoltés.

Sestava: Vrňák (B), Brabec, Horák, Kořenský, Sirůček, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Vlastník, Novák, Vašek, Vihan, Pavlík, Frýdl

Naše góly: Šoltés⚽, Vihan⚽, Vaňous⚽, Frýdl⚽, Sirůček⚽