Související zápasy

FK Pšovka Mělník

U15: První mistráky jara

FK PŠOVKA MĚLNÍK - Lysá/Ostrá 20:0 (13:0) - I.A třída FK PŠOVKA MĚLNÍK - MSK Klecany 1921 A, z.s. 4:2 (1:1) - okresní přebor

O víkendu jsme úspěšně vstoupili do jarní sezóny.

V I.A třídě jsme měli v soboru soupeře z Lysé/Ostré a od prvních minut bylo jasné, že to bude hra na jednu branku. Pokud bychom dali všechny tutovky, mohlo výsledné skóre být ještě větší. Hráčům, až na některá zakončení/ nezakončení, ani nelze nic vytknout, protože to moc fotbal nebyl a nemohli tedy příliš předvést své kvality. Samozřejmě tam byli chyby z naší strany, ale pro výslednou hru nepodstatné :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Ondřej Vlastník.

Sestava: Vrňák (B), Jirmus, Šoltés, Vlastník, Horák, Brabec, Pavlík, Novák, Sirůček, Bolek (K), Kořenský, Vašek, Rejzl, Vihan, Pecka, Vaňous

Naše góly: Bolek⚽⚽⚽⚽⚽, Vaňous⚽⚽⚽, Horák⚽⚽, Šoltés⚽⚽, Vihan⚽⚽, Vlastník⚽⚽, Novák⚽, Sirůček⚽, Rejzl⚽, Vašek⚽,

V okresním přeboru za námi v neděli dorazil soupeř z Klecan. Oproti sobotě to bylo už "více" vyrovnané utkání, ale jen díky našemu přístupu ke hře. V prvním poločase to bylo dlouho bez branek, protože jsme nedokázali proměnit jasné tutovky! Nedávali jsme góly a celkově jsme byli takový nevýrazný i přes jasnou převahu v poli. To vyústilo v gól, který padl do naší branky po hrubé chybě! To nás přeci jen trochu nakoplo a před přestávkou jsme stihli ještě vyrovnat. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili lépe a s touhou ten zápas vyhrát. Pomohla nám k tomu i penalta, kterou jsme proměnili a šli brzy do vedení. Přidali jsme po velmi pěkné kombinaci třetí gól a už jsme si věřili, že to dotáhneme do vítězného konce. Soupeř sice ještě snížil na rozdíl jednoho gólu, ale brzy jsme přidali čtvrtý a bylo to.

Naše hra byla celkem pěkná a snad jen u některých hráčů mi chyběla větší bojovnost a zápal po celý zápas.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Matyáš Zatloukal.

Sestava: Oršulík (B), Dobrovolsij, Kořenský (K), Cífka, Vašek, Šmíd, Kraj, Goldberg, Simona H., Rejzl, Novák, Horák, Zatloukal, Keller, Frýdl

Naše góly: Zatloukal⚽, Simona ⚽, Frýdl⚽, Novák⚽