Související zápas

ne 24. 9. 2023 10:00 @ Kosmonosy tráva č. 2, 1. A třída žáků U15 sk. B, 8. kolo
211_20230926_225406.jpg

U15: SK Kosmonosy

SK Kosmonosy - FK Pšovka Mělník 0:11 (0:5)

V neděli jsme vyrazili do Kosmonos kde jsme sehráli utkání s dosud neporaženým týmem. Souboj to tedy byl o průběžné vedení v soutěži!

S pocitem, že to bude těžké a vyrovnané utkání jsme vstoupili do hry s respektem a plně soustředěni. A od prvních minut to bylo úplně jinak :-) Soupeře jsme jasně přehrávali a v páté minutě šli zaslouženě do vedení. Hráli jsme si svoji hru a do našeho obraného pásma jsme protihráče pustili jen velmi sporadicky. Do přestávky jsme přidali ještě čtyři góly a do šaten jsme odcházeli spokojeni a s vědomím, že už to nepustíme. Několik chyb, které jsme předvedli hlavně ve hře ve středu hřiště, jsme si vyříkali a do druhého poločasu jsme si to šli už jen fotbalově užít :-) Přidali jsme dalších šest gólů, z nichž některé byli velmi povedené a zaslouženě jsme v tabulce soutěže první!

Vyzdvihl bych střelbu z dálky, které byla velmi efektivní. Doufám, že nám to takhle pálit bude i v dalších zápasech :-)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Matyáš Vaňous.

Sestava: Frýdl (B), Rejzl, Walter, Vlastník (C), Dostál, Kettner, Bondarenko, Plašil, Bentsa, Vihan, Vaňous, Sirůček, Vašek, Pavlík, Jindráček, Tvrdík

Naše góly: Vaňous⚽⚽⚽, Plašil⚽⚽,Walter⚽, Vašek⚽, Rejzl⚽, Vlastník⚽, Pavlík⚽, Bondarenko⚽