111_20230212_231009.jpg

U15: Soustředění Vrchlabí 2022 - doplnění za U15

Navazuji na článek, který je už publikován na stránkách U13 :)

Soustředění proběhlo ve velmi přátelské atmosféře a myslím, že byli všichni účastníci spokojeni. Účastnilo se i několik nováčků, kteří do týmu skvěle zapadli ? Tréninkové jednotky byly za velmi teplého počasí naplněny novými nácviky, které hráči víceméně brzy pochopili a snažili se na „maximum“ pořádně plnit. No někdy to drhlo ??? U nových cvičení je to pochopitelné, ale trochu jsme byli jako trenéři rozladěni z přístupu některých hráčů například v rozcvičce! Vyříkali jsme si a předpokládám, že už máme všichni jasno :)

Stejně jako mladší žáci jsme měli původně domluvené přátelské utkání s místním klubem, ale ten to bohužel pro nedostatek hráčů musel odřeknout. Tak jsme místo toho vyrazili alespoň zafandit mladším žákům :)

Kluci také zorganizovali nohejbalový turnaj, který proběhl ve dvou dnech a předvedl spousty pěkných soubojů a výměn. Gratulace k celkovému vítězství Adamovi, Fandovi a Vaškovi :)

Poslední tréninkové dopoledne bylo naplněno mini turnajem, který byl společný s mladšími žáky. Čtyři týmy byly společně namíchány a hrálo se na půlku hřiště s počtem hráčů 8+1. Na všechny pak čekala sladká odměna.

Soustředění máme tedy za sebou a i přes drobné šrámy na těle (pohmožděný kotník, klíště…) i duši (zklamání trenérů z přístupu hráčů, kteří něco provedou a nemají odvahu se přiznat), musím konstatovat, že to bylo super a už se těšíme na zimní soustředění :))

D.B.