Související zápasy

FK Pšovka Mělník

U15: Úspěšný víkend

FK Pšovka Mělník – SK Zeleneč, z.s. 10:0 (7:0)

Po úspěšném vkročení do soutěže I. A třídy, nás v sobotu čekal další soupeř, který k nám přijel ze Zelenče.

Začátek zápasu byl vyrovnaný a místy byl soupeř i lepší. To ovšem trvalo jen pár minut a pak jsme se na hřišti srovnali a zpřesnili hru, která vyústila v první gól v 10. minutě. Od té chvíle jsme byli jasně lepší a soupeře jsme k ničemu zásadnímu nepustili. V prvním poločase jsme hráli kombinačně a důrazně a vstřelili jsme sedm gólů. V druhém jsme výrazně polevili a hra už neměla takový náboj a opět jsme se někdy utápěli ve vlastních chybách. Přesto jsme pořád byli jasně lepší a přidali další tři góly. Soupeř naší branku výrazněji ohrozil asi jen dvakrát a jednou se mu povedlo nastřelit břevno, takže i druhý zápas si můžeme připsat čisté konto :)

Oproti prvnímu utkání jsme výrazně zlepšili hru do stran, což bylo to hodně znát a i díky tomu jsme byli lepší. Věřím, že zápas od zápasu to bude mít jen vzestupnou tendenci :)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Čeněk Pecka.

Sestava: Frýdl (B), Vrňák, Bolek (K), Brabec, Dostál, Horák, Kořenský, Pecka, Sirůček, Šoltés, Vaňous, Vihan, Vlastník, Walter, Zatloukal

Naše góly: Bolek ⚽⚽, Horák ⚽⚽, Sirůček ⚽, Vaňous⚽, Brabec⚽, Vihan⚽, Walter⚽, + vlastní gól soupeře

FK Pšovka Mělník – TJ Sokol Měšice z.s. 9:0 (6:0)

V prvním zápase okresního přeboru jsme v neděli na našem hřišti nastoupili proti soupeři z Měšic.

Hráči chtěli navázat na výkony týmu z I. A třídy a do utkání vstoupili naplno. Od začátku jsme byli jasně lepší a soupeře přehrávali. Do žádného ohrožení naší branky jsme ho nepustili a hra, hlavně v prvním poločase, byla převážně na polovině soupeře. První gól se nám podařilo vstřelit už ve čtvrté minutě a následně jsme jich přidali ještě pět. Druhý poločas byl opět na půl plynu a stejně jako v krajské soutěži jsme si zbytečně komplikovali hru vlastními chybami. Škoda takového projevu, protože jsme mohli dát víc gólů. Na nasazení v druhých poločasech musíme zapracovat aby ta hra byla dynamická a bylo na hráčích vidět, že je to baví. Takhle to je takové alibistické, jako že vedeme 6:0 a nemusíme se snažit. V minulosti nás to už několikrát vytrestalo!

Vyzdvihl bych průnikové přihrávky, které nám vycházeli. Hlavně od stopera, který měl přehled a dával to včas a přesně :)

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Jan Vrňák.

Sestava: Oršulík (B), Vrňák, Dostál, Kořenský, Pecka, Sirůček (K), Vaňous, Vihan, Walter, Beňo, Cífka, Novák, Skřipský, Šmíd

Naše góly:Vihan ⚽⚽⚽⚽⚽, Vaňous ⚽⚽, Cífka ⚽⚽