FK Pšovka Mělník

U15: V sobotu byl Pátek :)

FK Pšovka Mělník – TJ Pátek 15:0 (4:0)

V sobotu 15.10. jsme sehráli mistrovské utkání v kraji s TJ Pátek.

Zápas byl od počátku v naší režii a už ve druhé minutě jsme šli do vedení. Během deseti minut to už bylo 3:0 a věděli jsme, že máme utkání pod kontrolou. To ale hře moc neprospělo, protože hráči začali být takový nevýrazný a bez zápalu. Jako by je to nebavilo. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a naštěstí to padlo na úrodnou půdu. Protože v druhém poločase tam bylo úplně jiné nasazení. Byla tam chuť si zastřílet a prostě se bavit tou hrou.

V tomhle zápase bylo neuvěřitelné množství zahozených gólových příležitostí. Pokud bychom dávali tutovky, skóre mohlo být snad dvojnásobné! Brankář soupeře musí být samá modřina jak jsme ho neustále trefovali dělovkama.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Matyáš Zatloukal.

Sestava: Oršulík (B), Vrňák, Brabec, Šoltés, Bolek (K), Vaňous, Jirmus, Walter, Vihan, Rejzl, Dostál, Kořenský, Pecka, Cífka, Vlastník, Zatloukal

Naše góly: Zatloukal⚽⚽⚽⚽⚽, Vaňous⚽⚽, Vihan⚽⚽, Šoltés⚽⚽, Bolek⚽, Rejzl⚽, Vrňák⚽, Pecka⚽

FK Pšovka Mělník – MSK Klecany 1921 B 8:0 (5:0)

V neděli 16.10. jsme v okresním přeboru přivítali soupeře z Klecan a to tým „B“, který je převážně holčičí.

Do zápasu jsme vstoupili tak trochu nemastně neslaně a do prvního gólu jsme, až na pár individuálních akcí, moc nevěděli jak na soupeře. To se naštěstí zlepšilo a zápas jsme měli vlastně celou dobu pod kontrolou. Spíš mrzí, že někteří měli opět problém s pozicí na hřišti a to přepínání kde mají zrovna v daném okamžiku nebo situaci být a v jakém rozestavení! A opět neustále stahování hry do středu hřiště! A zase neproměněná penalta!

Nicméně páté vítězství v řadě je skvělé a opět s výrazným skóre, takže celkově se zápasem spokojenost.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen Čeněk Pecka.

Sestava: Dobrovolskij (B), Vihan, Oršulík (K), Simona H., Herout, Kořenský, Šmíd, Doleček, Beňo, Frýdl, Pecka, Cífka, Vaňous, Walter

Naše góly: Cífka ⚽⚽, Vihan⚽, Kořenský⚽, Šmíd⚽, Frýdl⚽, Vaňous⚽, Pecka⚽